اکنون ثبت نام کنید
2021 May 7

All About Cinema

راهنمای تبلیغات سایت

راهنمایی در رابطه با سفارش تبلیغ محصولات و همچنین اعلام نرخ تبلیغ بنرها

راهنمای تبلیغات سایت

پایگاه اطلاعات سینمایی سی ویو این امکان را در اختیار کاربران سایت قرار داده است که بتوانند تبلیغات محصولات و خدماتشان را در این وب سایت قرار دهید.

تبلیغات بنری صفحه اصلی

صفحه اصلی یکی از مهمترین صفحات سایت است و اکثر کاربران ابتدا این صفحه را مشاهده می نمایند. از آنجایی که تعداد بازدیدکنندگان این صفحه نسبت به دیگر بخشهای سایت بیشتر است ، در نتیجه تبلیغات تاثیر گذارتر خواهد بود. سایت سی ویو به غیر از صفحه اصلی یا همان سینمای جهان ، دارای 3 صفحه اصلی دیگر برای سینماهای هالیوود ، بالیوود و ایران است که تبلیغات در این صفحات متفاوت با تبلیغات صفحه اصلی یا همان سینمای جهان است .صاحبان کالا و خدمات تجاری و وب سایت های اینترنتی می توانند در صورت خالی بودن مکان های تبلیغاتی ، نسبت به سفارش آن اقدام نمایند. در صفحات اصلی سایت چهار مدل تبلیغات قرار داده شده است که جزئیات آن در ذیل ارائه شده است.


تبلیغات بنری صفحات داخلی

تبلیغات در صفحات داخلی بعلت ارزانتر بودن و همینطور پرتعداد بودن صفحات داخلی برای صاحبان کالا و خدمات بسیار مقرون به صرفه میباشد . ثبت یک تبلیغ برای یک جایگاه در صفحات داخلی موجب نمایش آن تبلیغ در تمامی صفحات داخلی سایت میباشد و بعلت گسترده بودن تعداد صفحات داخلی سایت ، بازدید و بازخورد تبلیغاتی این بنرهای داخلی بسیار زیاد خواهد بود . صاحبان کالا و خدمات تجاری و وب سایت های اینترنتی میتوانند در صورت خالی بودن مکان های تبلیغاتی ، نسبت به سفارش آن اقدام نمایند. در صفحات داخلی سایت دو مدل تبلیغات قرار داده شده است که جزئیات آن در ذیل ارائه شده است.

 


برای تماس و سفارش تبلیغ از تلفن و یا ایمیل زیر استفاده کنید:

تلفن ما:

0912-4256681
0939-4256681
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی