اکنون ثبت نام کنید
2021 January 20

All About Cinema

بیوگرافی

زندگی نامه و نکات زندگی شخصی مریم سرمدی

نام کامل :

مریم سرمدی

تاریخ و محل تولد:

4 دسامبر , 1970 تهران - استان تهران - ایران

قد:

163 سانتیمتر

بیوگرافی :

بیو گرافی و زندگینامه مریم سرمدی - Maryam Sarmadi در سایت سی ویو :


مریم سرمدی - Maryam Sarmadi - متولد ۱۳۴۹ تهران بازیگر و عضو پیوستهٔ انجمن بازیگران خانه تئاتر است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. علاوه بر بازیگری کارگردانی نیز میکند و در سال 1385 مسیر کاریش بواسطه یک زنگ عوض شد !


زندگی نامه مریم سرمدی

مریم سرمدی علاوه بر بازیگری، کارگردانی نیز میکند. او در سابقه مجری گری در رادیو جوان و رادیو تهران را هم دارد. مریم سرمدی فعالیت هنری اش را از سال 1370 با تئاتر آغاز کرد. مریم سرمدی در مورد انتخاب نقش هایش می گوید: یک دوره هایی از زندگی، آدم دچار این اندیشه می شود که فقط کار کند و یک دوره ای به فکر ماندگاری است. من برای هر دو تلاش می کنم. البته ماندگاری برایم خیلی مهم تر است. و الگوی بازیگری اش خانم گلاب آدینه می باشد.
مریم سرمدی متأهل است و پسرش ۱۹ ساله و یک دختر به اسم مهرناز دارد اما اطلاعات بیشتری از همسر او تا به امروز منتشر نشده است.

بزرگترین آرزوی مریم سرمدی

دوست دارم در عرصه بازیگری رشد کنم و به اوج برسم اینکه فکر کنید مشهور شدن برایم خیلی مهمه نه مشهور شدن برام زیاد مهم نیست فقط دوست دارم در عرصه بازیگری رشد کنم و به موفقیت برسم. دوره هایی از زندگی آدم به این فکر میکنه که کار خوب پیش بیاد و آدم کار کند و یه دوره هایی هم به ماندگاری بیشتر می اندیشد راستش من برای هر دو تلاش میکنم اما الان اینکه یه نقش ماندگاری بازی کنم برایم مهمتر است.
به نظر من جذابیت بازیگری در تنوع و تقلیدش است اینکه آدم خودشو جای دیگری میزاره و نقش او را بازی میکنه و اهداف و آرزوهای آن شخص اهداف و آرزوهای خودش می شود به نظرم جذابیت خاصی دارد.
گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                               30view -  all about Cinema
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی