اکنون ثبت نام کنید
2020 September 18

All About Cinema

بیوگرافی

زندگی نامه و نکات زندگی شخصی ترلان پروانه

نام کامل :

ترلان پروانه

تاریخ و محل تولد:

18 تیر , 1377 شیراز - استان فارس - ایران

قد:

165 سانتیمتر

بیوگرافی :

بیو گرافی و زندگینامه ترلان پروانه - Tarlan Parvanehi در سایت سی ویو :

ترلان پروانه - Tarlan Parvaneh متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز هنرپیشه اهل ایران است ، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود.زندگی نامه ترلان پروانه

ترلان پروانه - Tarlan Parvaneh متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز هنرپیشه اهل ایران است ، در سه سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت. دانشجوی لیسانس رشته گرافیک است و یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد ، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

در سال 1382 اولین بار با سریال بچه های پایش به مجموعه های تلویزیونی باز شد ، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال 83 حضور داشت. او در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به خاطر بازی در فیلم آهوی پیشونی سفید برنده پروانه زرین به عنوان بهترین بازیگر دختر شد.

گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                               30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی