اکنون ثبت نام کنید
2020 July 11

All About Cinema

بیوگرافی

زندگی نامه و نکات زندگی شخصی الن پیج

نام کامل :

الن فیلیپاتس-پیج

تاریخ و محل تولد:

21 فوريه , 1987 هالیفکس - نوا اسکوشیا - کانادا

قد:

155 سانتیمتر

همسر:

اما پورتنر [ 3 ژانویه 2018 تا اکنون ]

بیوگرافی :

بیو گرافی و زندگینامه الن پیج - Ellen Page در سایت سی ویو :

الن فیلیپاتس-پیج - Ellen Philpotts-Page - معروف به الن پیج - Ellen Page - زاده ۲۱ فوریهٔ ۱۹۸۷ - که با نام حرفه‌ای الن پیج شناخته می‌شود، هنرپیشه و کمدین کانادایی است. پیج به‌خاطر ایفای نقش در فیلم جونو نامزد جایزهٔ گلدن گلوب و جایزهٔ اسکار شد. او هم‌چنین به خاطر بازی در فیلم‌های هارد کندی ، سرآغاز ، مردمان باهوش ، Whip It و مردان ایکس: واپسین پایداری شناخته شده است. او در کانادا به دلیل بازی در نقش‌های جایزه‌برده در پیت پونی و ماریون بریج و هم‌چنین شوهای تلویزیونی تریلر پارک بویز و ری‌جنسیس مورد توجه قرار گرفت.


درسال ۲۰۰۸ پیج برای قرارگیری در فهرست ۱۰۰ شخصیت اثرگذار مجلهٔ تایم نامزد شد. در ژوئن ۲۰۰۸ او در فهرست ستارگان درجه‌یک آیندهٔ اینترتینمنت ویکلی قرار گرفت. در سال ۲۰۱۳ در فیلم شرق نوشته و کارگردانی شده زال باتمانقلیچ ایفای نقش نموده است.زندگی شخصی

الن پیج یک آتئیست ( بی خدا ) است و در فوریه ۲۰۱۴ و در جریان کمپین حقوق بشر اعلام کرد که همجنس‌گراست. وی در سال 2018 با اما پورتنر که یک همجنسگرا و معلم رقص است ازدواج کرد. الن پیج، برت رانتر را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد. پیج می‌گوید او 16 ساله بوده که این کارگردان او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                               30view -  all about Cinema
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی