اکنون ثبت نام کنید
2021 January 25

All About Cinema

بیوگرافی

زندگی نامه و نکات زندگی شخصی محسن کیایی

نام کامل :

محسن کیایی

تاریخ و محل تولد:

28 آگوست , 1981 تهران - استان تهران - ایران

قد:

178 سانتیمتر

بیوگرافی :

بیو گرافی و زندگینامه محسن کیایی - Mohsen Kiayee در سایت سی ویو :

محسن کیایی زاده ۱۳۶۰ - تهران بازیگر و نویسنده اهل ایران است. وی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است. محسن کیایی علاوه بر بازیگری نویسندگی هم میکند. فیلمنامه سریال مهمانان ویژه به کارگردانی جواد رضویان که چندی پیش از شبکه تهران پخش گردید توسط وی نوشته شده است.زندگی نامه محسن کیایی


محسن کیایی متولد سال 1360 در تهران می باشد و اکنون 38 سال سن دارد. فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است، برادر بزرگش مصطفی کیایی کارگردان و فیلمنامه نویس است، محسن شدیدا فوتبالی و طرفدار پرسپولیس است .محسن کیایی فعالیت خود را با سریال کودک بنام رویای گلی و سریال ایپزودی شاهین می خواند از سال 1379 شروع کرد اما ورودش به سینما با فیلم بعد از ظهر سگی بکارگردانی برادرش در سال 88 بود .

محسن کیایی با سریال راه در رو ( نقش پیام بازرگانی) سعید آقاخانی پا به تلویزیون گذاشت . محسن کیایی پس از آن نیر در سریال مهمانان ویژه نیز حضور داشت . محسن کیایی در سن 21 سالگی با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا گردید و در سن 24 سالگی عقد و ازدواج کردند. محسن کیایی می گوید اگر در جوانی ازدواج نکرده بودم با شرایط الان خیلی سخت بود ازدواج کنیم .


گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                               30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی