اکنون ثبت نام کنید
2019 September 19

All About Cinema

بیوگرافی

زندگی نامه و نکات زندگی شخصی کلویی گریس مورتز

نام کامل :

کلویی گریس مورتز

تاریخ و محل تولد:

10 فوريه , 1997 آتلانتا - ایالت جورجیا - آمریکا

قد:

163 سانتیمتر

بیوگرافی :

بیوگرافی و زندگینامه کلویی گریس مورتز یا کلوئی مورتز - Chloe Grace Moretz :

کلویی گریس مورتز - Chloë Grace Moretz - زاده ۱۰ فوریه ۱۹۹۷ - هنرپیشه نوجوان آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش هیت گرل در فیلم کیک-اس - Kick-Ass - شناخته می‌شود. او همچنین در فیلم پانصد روز سامر و همچنین خاطرات یک کودک کم‌جرات شناخته می‌شود. نقش بعدی او بازی در نقش ابی فرزند خون‌آشام در فیلم بگذار وارد شوم بود.


زندگی نامه کلوئی گریس مورتز

کلوئی مورتز در آتلانتا، جرجیا زاده شد. پدر او یک جراح پلاستیک و مادرش یک سرپرستار می‌باشد. او دارای چهار برادر بزرگتر از خود می‌باشد:برندون ، تروور ، کالین و ایتان. کارهای او در هالیوود هنگامی آغاز شد که خانواده مورتز به لس آنجلس در سال ۲۰۰۳ نقل مکان نمودند. او در نقش "وایولت" در دو قسمت مجموعه تلویزونی گاردین و به عنوان اولین کار خود در فیلم قلب شاهد ظاهر ش


هنوز به دومین نقش بزرگ او در فیلم وحشت در آمیتی‌ویل نرسیده بود که او توانست جایزه‌ای را از "جایزه هنرپیشه جوان" برنده شود. بعد از آمیتی‌ویل، بازی او تحت تاثیر کارهای بزرگتر قرار گرفت و پیشرفت نمود طوری که در چندین برنامه‌های تلویزونی به عنوان مهمان ظاهر شد و نقشی را در فیلم منزل بیگ ماما ۲ بازی کرد. همراه با بازی او در چندین سریال‌های سرشناس مانند نقش "کندی ستوکر" در نام من ارل است و "شری مالتبی" در کدبانوهای وامانده او در نسخه آمریکایی انیمیشن دوستان من تیگر و پو به صداپردازی کاراکتر نقش دوم انیمیشن داربی پرداخت.

پس از نخستین نمایش فیلمش وحشت در آمیتی‌وی، او در چندین نمایش فیلم‌های دیگر به صورت مهمان ظاهر شد. کلوئی علاقه خاصی به فشن دارد و اغلب لباس‌هایی مطابق با سلیقه نوین خودش میپوشد. در سال ۲۰۱۰، کلویی در نقش هیت گرل در فیلم کیک-اس - Kick-Ass - نام یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی متیو وان و با تهیه کنندگی برد پیت ظاهر شد که توانست توجه تمامی صاحب‌نظران را به خود جلب کرده و انتقادهای مثبت فراوانی را بگیرد. این فیلم اقتباسی از کتابی کمیک منتشر شده در سال ۱۹۹۹ توسط مارک میلار و جان رومیتا می‌باشد. او در سال ۲۰۱۰ در نقش ابی، دختربچه خون آشام ۱۲ ساله در فیلم بگذار وارد شوم، نسخه بازسازی آمریکایی فیلم سوئدی آدم درست را راه بده ظاهر شد. در ۳۰ مارس ۲۰۱۰ کلویی به عنوان بازی در نقش "Little Ann" در فیلم ترسناک "The Fields" ظاهر شد. بازی کلویی در ۲۰۱۰ شامل بازی در نقش ایزابلا در فیلم مارتین اسکورسیزی به نام هوگو میباشد.

گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                               30view -  all about Cinema
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی