اکنون ثبت نام کنید
2020 July 12

All About Cinema

متولدین امروز

محبوبترین بازیگران متولد 12 ژولای

متولدین امروز
1- توفر گریس
بازیگر ، دسترسی به موفقیت 180س - 1978

کریستوفر جان گریس - Christopher John Grace - معروف به توفر گریس - Topher Grace - زاده ۱۲ ژوئیه ۱۹۷۸ - بازیگر آمریکایی است. از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم یازده یار اوشن اشاره کرد.

2- میشل رودریگز
بازیگر ، سرنوشت خشن 165س - 1978

مایته میشل رودریگز - Mayte Michelle Rodriguez - معروف به میشل رودریگرز - - زاده: ۱۲ ژوئیه ۱۹۷۸ در تگزاس - بازیگر آمریکایی است. او بازیگر نقش آنا لوسیا کورتز در سریال آمریکایی لاست بود. از دیگر فیلم های معروفی که میشل در آن به ایفای نقش پرداخته است میتوان به سری فیلم های سریع و خشمگین و آواتار نام برد. رودریگز به کالین فارل ، بازیگر هالیوود ابراز علاقه کرده‌بود و معتقد بود او مردی است که وی می‌تواند با او به تفاهم در یک زندگی مشترک برسد. وی معتقد بود کولین آدم راحتی است و از آن دسته مردهایی نیست که هنگامی که با هم به کنار دریا می‌روند از نگاه کردن مردان دیگر عصبانی شود. کارا دلوین در پنجم ژوئن سال ۲۰۰۵ ، تأیید کرد که با موسیقیدان آمریکایی ( سنت وینسنت ) در رابطه است و پیش از این دلوینَ با بازیگر میشل رودریگز رابطه داشته است.

3- بیونگ-هون لی
بازیگر ، هفت دلاور 178س - 1970

بیونگ-هون لی - Lee Byung-hun - زاده ۱۲ ژوئیه ۱۹۷۰ - بازیگر اهل کره جنوبی است. از فیلم‌های معروف بیونگ - هان لی می‌توان به فیلم‌های جی.آی.جو: تلافی و جی.آی.جو: ظهور کبرا اشاره کرد.

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی