اکنون ثبت نام کنید
2020 February 25

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • الن پیج در «شیر ماده» بازی می کند/ آموزش جلب اعتماد زنان افغان

  الن پیج در «شیر ماده» بازی می کند/ آموزش جلب اعتماد زنان افغان

  1394/04/19 ساعت 00:12

  با دعوت جیمز دال تهیه کننده فیلم «شیر ماده»، الن پیج به جمع بازیگران این فیلم می پیوندد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، الن پیج ( Ellen Page ) به جمع بازیگران فیلم « شیر ماده , Lioness » به تهیه کنندگی جیمز دال می پیوندد.

  «شیر ماده» براساس داستان واقعی تفنگدار نیروی دریایی آمریکا لسلی مارتز نوشته شده، که در دوران خدمتش در منطقه حدیثه عراق مستقر بوده است. مارتز به عنوان رهبر تیم ارتباط با زنان (تیمی از سربازان زن نیروی دریایی آمریکا که وظیفه اصلی آن ها برقراری ارتباط با زنان در عراق و افغانستان است) به افغانستان فرستاده می شود و به او ماموریت داده می شود تا با کمک کردن به زنان افغان اعتماد آنها را جلب کند تا از این طریق به اطلاعات لازم درباره شوهرانشان که عضو گروه طالبان هستند، دست پیدا کند.

  فیلمنامه «شیرماده» را رزالیند راس نوشته و هنوز در این مرحله کارگردان کار انتخاب نشده است. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده جیمز دال ( James Dahl ) است که آخرین فیلم او یعنی « پایان جاده , The End of the Tour » با بازی جسی آیزنبرگ ( Jesse Eisenberg ) و جیسون سگال ( Jason Segel ) از ۳۱ جولای اکران خود را آغاز می کند.

  الن پیج در آخرین فیلمش به نام «Freeheld» مقابل جولیان مور ( Julianne Moore ) و مایکل شانون ( Michael Shannon ) بازی کرده که قرار است این فیلم از ۲ اکتبر روانه بازار شود.

  این بازیگر کانادایی به خاطر بازی در فیلم « جونو , Juno » نامزد جایزه اسکار و برنده جایزه گلدن گلوب در سال ۲۰۰۷ شد.



  منبع: خبرگزاری مهر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی