اکنون ثبت نام کنید
2020 October 30

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • تاریخ اکران «عشاء سیاه»، جدیدترین فیلم جانی دپ مشخص شد + عکس

  تاریخ اکران «عشاء سیاه»، جدیدترین فیلم جانی دپ مشخص شد + عکس

  1393/04/11 ساعت 03:13

  فیلم جدید «جانی دپ» با نام «عشاء سیاه/Black Mass» که در مورد «وایتی بولگر» جنایتکار معروف است، برای اکران در تاریخ ۱۸ سپتامبر سال آینده (۲۷ شهریور ۹۴) آماده می‌شود.

  تاریخ اکران این فیلم جنایی که توسط اسکات کوپر(Scott Cooper) کارگردانی خواهد شد، توسط کمپانی «برادران وارنر» اعلام شده است. جانی دپ(Johnny Depp) پنجاه ساله قرار است در این فیلم در نقش «وایتی بولگر» جنایتکار معروف حضور داشته باشد.

  فیلمبرداری این فیلم نیز در یکی از محله‌های پرجرم و جنایت بوستون انجام می‌شود.

  داستان این فیلم از روی کتاب «عشاء سیاه: داستان حقیقی یک رابطه‌ی نامقدس میان اف‌بی‌آی و یک جنایتکار ایرلندی/Black Mass: The True Story of an Unholy Alliance Between the FBI and the Irish Mob» اقتباس شده است و در مورد رابطه‌ی میان یگ گروه مافیایی ایرلندی و بخش اف بی آی بوستون است.

  تاریخ اکران «عشاء سیاه»، جدیدترین فیلم جانی دپ مشخص شد. نمایش در سی ویو(30view.com)

  مدتی پیش بندیکت کامبربچ(Benedict Cumberbatch) نیز به جانی دپ ملحق شد تا در نقش برادر بولگر یعنی «بیلی بولگر» حضور داشته باشد. همچنین آدام اسکات(Adam Scott) نیز قرار است در نقش «رابرت فیتزپاتریک» مامور اف بی آی حضور داشته باشد.

  از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به داکوتا جانسون(Dakota Johnson)، جوئل ادگرتون(Joel Edgerton) و جونو تمپل(Juno Temple) اشاره کرد. همچنین جسی پلمونز(Jesse Plemons) نیز در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم است.


  منبع: نقد فارسی
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی