اکنون ثبت نام کنید
2020 February 25

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • حضور «الن پیج» در بازسازی فیلم «جولیا رابرتز»

  حضور «الن پیج» در بازسازی فیلم «جولیا رابرتز»

  1394/07/15 ساعت 22:50

  «الن پیج» در بازسازی فیلم «مرگ بازان» نقش پیشین رابرتز را ایفا می‌کند.

  الن پیج ( Ellen page )، بازیگر و کمدین کانادایی که به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم جونو در سال 2008 نامزد جایزه گلدن گلوب و نیز اسکار شده بود،‌ از حضور در بازسازی یکی از فیلم‌های جولیا رابرتز ( Julia Roberts ) خبر داد.

  « مرگ بازان , Flatliners » به کارگردانی جوئل شوماخر ( Joel Schumacher )،‌ فیلمی علمی – تخیلی محصول 1990 میلادی است، که جولیا رابرتز، کوین بیکن ( Kevin Bacon ) و کیفر ساترلند ( Kiefer Sutherland ) بازیگران اصلی آن هستند. قرار است بازسازی این فیلم که نیلز آردن آپلف ( Niels Arden Oplev ) کارگردان آن خواهد بود،‌ «الن پیج» نقش رابرتز را بازآفرینی کند.

  مرگ‌بازان داستان پنج دوست در دانشکده پزشکی است که یکی از آنها (نلسون) از دوستان خود می‌خواهد تا او را در کشف اسرار مرگ یاری کنند. قلب او برای یک دقیقه از حرکت می‌ایستد و پیش از احیا شدن توسط دوستانش، نلسون تجربیاتی از زندگی بعد از مرگ کسب می‌کند.

  فیلم سینمایی مرگ‌بازان در زمان اکرانش با نظرات موافق و مخالفی همراه بود اما در نهایت فروش خوبی داشت و بازیگران آن در هالیوود مطرح شدند. انتظار می رود نسخه بازسازی شده این فیلم با توجه به کارگردانی «آردن آپلف» و حضور «پیج» بتواند تماشاگران را دوباره به سینماها بکشاند.  منبع: باشگاه خبرنگاران
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی