اکنون ثبت نام کنید
2020 September 18

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • دپ، طاس و بلوند شد

  دپ، طاس و بلوند شد

  1393/03/18 ساعت 16:31

  جانی دپ/Johnny Depp وقتی تصمیم می گیرد در قالب کاراکتری جدید قرارگیرد، با تمام وجود در آن غرق می شود و گریمهای خاصی را برای خود در نظر می گیرد که کوچک و ساده هستند. حال ممکن است این گریم تنها یک کلاه مسخره برای آلیس در سرزمین عجایب باشد یا صورتی که از اثر دستهای قیچی وار کاراکتر زخمی شده است.

  اما او در جدیدترین فیلم خود گریمی کاملاً متفاوت دارد که شناسایی او را سخت می کند. جانی دپ در فیلم جدید خود با عنوان «Black mass» نقش رییس یک دسته مافیایی را دارد. او برای این نقش مجبور به تحمل یک گریم مفصل شده است . او در این فیلم موهای لخت بلوند دارد و وسط سرش تقریباً طاس است و رنگ پوستش هم سفید خمیری شکل است و یک عینک خلبانی هم به چشم دارد. این ظاهر آنقدر متفاوت است که شناسایی او را دشوار می کند.

  کاراکتری که او نقش آن را بازی می کند یک سر دسته جنایتکاران است که با اف بی آی همکاری می کند تا یکی دیگر از سردسته های مافیا را دستگیر کنند و بلافاصله پس از آن به مدت 16 سال از انظار ناپدید می شود.

  کارگردان این فیلم وایتی بولگر است. جانی دپ در حالی وارد این پروژه می شود که قرار است در پروژه دیگری با نام «زندگی شخصی هودینی» نقش یک شعبده باز را بازی کند.

  دو فیلم قبلی دپ با عناوین «رنجر تنها/The Lone Ranger» و « برتری/Transcendence» نا موفق ارزیابی شدند و فروش بالایی نداشته اند. با این حال دپ امیدوار است دو پروژه آتی او«Black mass» و «زندگی مخفی هودینی» فروش بیشتری داشته باشند.


  منبع: بانی فیلم
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی