اکنون ثبت نام کنید
2020 October 31

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • مجری جدید «تخت گاز» بی‌بی‌سی معرفی شد

  مجری جدید «تخت گاز» بی‌بی‌سی معرفی شد

  1394/03/27 ساعت 23:50

  بی‌بی‌سی نام مجری جدید برنامه «تخت گاز» را که با اخراج جرمی کلارکسون بلاتکلیف مانده بود، اعلام کرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، کریس اوانز ( Chris Evans ) از شخصیت‌های شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی بی‌بی‌سی به عنوان جایگزین جرمی کلارکسون ( Jeremy Clarkson ) معرفی شد.

  او که هیچ ارتباطی با کریس اوانز ( Chris Evans ) بازیگر نقش « کاپیتان آمریکا , Captain America: The First Avenger » ندارد، به عنوان مجری سری جدید برنامه پرطرفدار « تخت گاز , Top Gear » انتخاب شد. بی‌بی‌سی دیروز با اعلام این خبر افزود: اوانز یک قرارداد سه ساله برای سری جدید این برنامه پرطرفدار امضا کرده است. همچنین گفته شده که تولید فصل ۲۳ این مجموعه ظرف چند هفته آینده شروع می‌شود و در بریتانیا و دیگر کشورها تولید خواهد شد تا از اوایل ۲۰۱۶ روی آنتن برود.

  اوانز هم در بیانیه‌ای گفت بسیار هیجانزده است چون «تخت گاز» برنامه محبوبش بود و این برنامه نتیجه ذهن‌های خلاقی بود که عشق ماشین را درک می‌کردند. او در توییتر نوشت: اولین توییت به عنوان مجری «تخت گاز». می‌خواهم بگویم جرمی، ریچارد و جیمز بزرگترین هستند. و من البته برنامه صبحگاهیR۲ را ترک نمی‌کنم.

  مجری جدید «تخت گاز» بی‌بی‌سی معرفی شد. نمایش در سی ویو

  کیم شیلینگلا کنترل کننده بی‌بی‌سی ۲ و ۴ نیز گفت کریس اوانز به عنوان کسی که عاشق اتومبیل است کاملا شناخته شده است و او می‌تواند این عشق را با توانایی‌های دیگرش ترکیب و ارایه کند.

  جرمی کلارکسون به خاطر کتک‌کاری با تهیه‌کننده برنامه «تخت گاز» اخراج شد. این برنامه ۳۵۰ میلیون تماشاکننده در سراسر جهان و سالانه ۵۰ میلیون پوند درآمد داشت.  منبع: خبرگزاری مهر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی