اکنون ثبت نام کنید
2021 January 21

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • ورایتی، تری گیلیام را کشت!

  ورایتی، تری گیلیام را کشت!

  1394/06/18 ساعت 00:33

  وبسایت نشریه سینمایی ورایتی به اشتباه خبر درگذشت تری گیلیام کارگردان نامزد اسکار را منتشر کرد.

  ورایتی روز سه‌شنبه خبری با تیتر "تری گیلیام از گروه مانتی پایتن و کارگردان "برزیل" در XXX درگذشت" منتشر کرد.

  در لید خبر آمده بود: "تری گیلیام، کارگردان، تنها عضو آمریکایی گروه کمدی مانتی پایتن که برای فیلمنامه فیلم "برزیل" نامزد اسکار بهترین فیلمنامه شد، درگذشت."

  اینکه مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر درگذشت افراد معروف را از قبل تهیه کنند، کار نامعمولی نیست و با توجه اینکه روز گذشته شایعه درگذشت گیلیام ( Terry Gilliam ) ابتدا در بعضی از شبکه‌های اجتماعی مطرح شده بود، ظاهراً کارکنان ورایتی خود را برای انتشار خبر رسمی درگذشت او آماده کرده بودند، اما به اشتباه خبر را منتشر کردند.

  ورایتی، تری گیلیام را کشت. نمایش در سی ویو(30view.com)

  ورایتی دقایقی بعد با حذف خبر منتشر شده به خاطر اشتباه خود عذرخواهی کرد و نوشت: ورایتی به اشتباه مطلبی منتشر کرد که در آن آمده بود تری گیلیام کارگردان از دنیا رفته است. ما به خاطر این اشتباه عمیقاً عذرخواهی می‌کنیم.

  گیلیام 74 ساله کارگردان فیلم‌هایی چون "12 میمون" با بازی براد پیت ( Brad Pitt ) و بروس ویلیس ( Bruce Willis )، "ترس و نفرت در لاس وگاس" با بازی جانی دپ ( Johnny Depp ) و "خیالخانه دکتر پارناسوس" با بازی هیث لجر ( Heath Ledger ) است.

  او فیلم "برزیل" را با بازی رابرت دونیرو ( Robert De Niro ) براساس فیلمنامه‌ای از تام استوپارد نمایشنامه‌نویس بریتانیایی کارگردانی کرد. گیلیام همچنین ستاره سری فیلم‌های "مانتی پایتن" است.

  اولین‌بار نیست که خبر درگذشت یک چهره سینمایی معروف به اشتباه منتشر می‌شود. سال گذشته نیز وبسایت مجله آمریکایی پیپل خبر درگذشت کرک داگلاس ( Kirk Douglas ) بازیگر صاحبنام آمریکایی را که از قبل تنظیم شده بود، منتشر کرد.  منبع: هنر آنلاین
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی