اکنون ثبت نام کنید
2019 October 18

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • کلارکسون و یارانش سوار بر ماشین‌هایی خاص / پروژه‌ی جدید مجریان سابق «تخت گاز»

  کلارکسون و یارانش سوار بر ماشین‌هایی خاص / پروژه‌ی جدید مجریان سابق «تخت گاز»

  1394/09/06 ساعت 22:08

  جرمی کلارکسون به همراه همکاران قدیمی خود جیمز می و ریچارد هاموند سوار بر ماشینی خاص در صحنه برنامه موتوری جدید خود حاضر شدند.

  هنوز جزئیات دقیقی درباره این برنامه از سوی شرکت آمازون منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که این برنامه همانند « تخت گاز , Top Gear » سرشار از شوخ‌طبعی خاص جرمی کلارکسون ( Jeremy Clarkson ) باشد و همانطور که در تصاویر دیده می‌شود سه مجری مشهور سابق «تخت گاز» در سوار بر سه ماشین ریلاینت رابین دیده می‌شوند که اصولا نگاه کردن به سه چرخ آن نیز تصور یک نمایش طنز را به تماشاچی القا می کند.

  کلارکسون و یارانش سوار بر ماشین‌هایی خاص. نمایش در سی ویو(30view.com)

  بر روی در این ماشین‌ها نشان شرکت «دبلیو چامپ و پسران» به چشم می‌خورد. کلارکسون پیش از این اعلام کرده بود که به همراه تهیه‌کننده سابق «تخت گاز» یک شرکت تهیه فیلم به این نام تاسیس می‌کند. اکنون به نظر می‌رسد که او ایده‌ی خود را عملی کرده است!

  کلارکسون و یارانش سوار بر ماشین‌هایی خاص. نمایش در سی ویو(30view.com)

  کلارکسون پیش از این در ماه اکتبر نخستین عکس از عوامل برنامه جدید را در توئیتر منتشر کرده بود. اکنون با انتشار این عکس‌ها بسیاری از هواداران مجریان معروف پیشین «تخت گاز» بی‌صبرانه منتظر جزئیات بیشتری درباره برنامه‌ی جدید آمازون خواهند بود.

  شبکه بی‌بی‌سی ماه مارس امسال پس از درگیری فیزیکی جرمی کلارکسون مجری سرشناس برنامه «تخت گاز» با اوشن تایمون تهیه‌کننده‌ی برنامه، حاضر به تمدید قرارداد او نشد و به این ترتیب او از برنامه کنار گذاشته شد، تا کریس اوانز جایگزین او در این برنامه شود.

  برنامه‌ی تازه موتوری جرمی کلارکسون پائیز 2016 در سرویس پخش آنلاین ویدئوی آمازون ارائه خواهد شد. سازندگان برنامه هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده‌اند.  منبع: سینما خبر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی