اکنون ثبت نام کنید
2020 November 29

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • گزارشگر مهاجم به براد پیت از حضور در تمام مراسم های فرش قرمز منع شد

  گزارشگر مهاجم به براد پیت از حضور در تمام مراسم های فرش قرمز منع شد

  1393/03/10 ساعت 20:13

  ویتالی سدیوک‌ Vitalii Sediuk ، مجری و گزارشگر اوکراینی که که اخیرا در مراسم اولین نمایش جهانی فیلم «مالیفیسنت» به براد پیت Brad Pitt ، حمله کرد، از حضور در تمام مراسم فرش قرمز منع شد.

  Vitalii Sediuk "ویتالی سدیوک‌" ۲۵ ساله که اغلب مراسم فرش قرمز چهره‌های معروف را به هم می‌ریزد، چهارشنبه در مراسم افتتاحیه فیلم «مالیفیسنت»/«خبیث» که آنجلینا جولی Angelina Jolie ، همسر براد پیت نقش اصلی آن را بازی می‌کند، از میان جمعیت خود را به پیت رساند و با مشت به صورتش کوبید.

  او بلافاصله دستگیر و برایش قرار وثیقه ۲۰ هزار دلاری صادر شد. هرچند، سدیوک اتهام ایراد ضرب و جرح و اقدام غیرقانونی را رد کرد، اما به ۲۰ روز خدمات اجتماعی اجباری محکوم شد. 

   مهاجم به براد پیت از حضور در تمام مراسم های فرش قرمز منع شد. نمایش در سی ویو

  قاضی دادگاهی در لس آنجلس همچنین برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه تمهیدات دیگری در نظر گرفت. او سدیوک را به ۳۶ ماه مجازات تعلیقی و پرداخت ۲۲۰ دلار محکوم کرد و به او دستور داد ۵۰۰ یارد (حدود ۴۵۸ متر) از تمام مراسم فرش قرمز، اولین نمایش فیلم‌ها و مراسم اعطاء جوایز، فاصله داشته باشد.

  سدیوک به زودی با سپردن وثیقه آزاد می‌شود. او در جوایز گرمی ۲۰۱۳ در حالی که ادل و جنیفر لوپز روی صحنه بودند، خود را به آن‌ها رساند. سدیوک پس از آن حادثه نیز به مجازات تعلیقی محکوم شد. او اکنون باید ۱۰۰ یارد (حدود ۹۲ متر) از ورزشگاه چندمنظوره «استیپلس سنتر» و مجتمع تفریحی «ال.ای. لایو» فاصله داشته باشد. قاضی همچنین دستور داد سدیوک از پیت و جولی همین طور مرکز «هالیوود اند هایلند»، جایی که به پیت حمله کرد، دور باشد.

  مجری و گزارشگر اوکراینی اخیرا در جشنواره فیلم کن نیز در مراسم اولین نمایش فیلم انیمیشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنید ۲»، خود را به امریکا فرارا رساند و لباس او را از پشت گرفت. او در جشنواره فیلم سانتا باربارا لئوناردو دی کاپریو را در آغوش گرفت، در جشنواره مسکو ویل اسمیت را بوسید و در چند مراسم فرش قرمز برای برادلی کوپر مزاحمت ایجاد کرد.


  منبع: سینما باکس
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی