اکنون ثبت نام کنید
2021 January 22

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • یک «دن کیشوت» جدید ساخته می‌شود

  یک «دن کیشوت» جدید ساخته می‌شود

  1393/05/19 ساعت 00:10

  بعد از دو دهه سعی و تلاش نا موفق به نظر می رسد تری گیلیام بالاخره دن کیشوتش را خواهد ساخت.

  تری گیلیام (Terry Gilliam) کارگردان « برزیل / Brazil » به خبرنگاران گفته است که در حال تجمیع منابع جهت ساخت فیلم « مردی که دن کیشوت را کشت / The Man Who Killed Don Quixote » است.

  فیلمنامه این اثر در این سال ها تغییراتی داشته است. گیلیام در دهه 90 می خواست این فیلم را با حضور جانی دپ ستاره سرشناس هالیوودی بسازد اما این اتفاق نیفتاد. حالا تری گیلیام ادعا می کند که فیلمنامه اش را مدرن کرده است. در نسخه ای که قرار بود جانی دپ ( Johnny Depp ) بازیگر آن باشد.

  وقایع فیلم در قرن هفدهم می گذشت اما در نسخه جدید وقایع در زمان کنونی خواهد افتاد. با این وجود خود آقای کارگردان هم چشمش ترسیده و ادعا می کند، می داند که ممکن است دوباره به دلیلی دیگر نتواند فیلمش را بسازد. در طول این سال ها نام های مختلفی برای بازی در این فیلم معرفی شده اند. از جانی دپ بگیرید تا رابرت دوال ( Robert Duvall ) و ایوان مک گرگور ( Ewan McGregor ) .

  اما ظاهرا اکنون تری گیلیام نزدیک تر از هر زمان دیگری به ساخت فیلم محبوبش است و می خواهد پس از کریسمس ساخت آن را آغاز کند.

  گیلیام امسال با فیلم « نظریه صفر / The Zero Theorem » در سینماها حضور پیدا خواهد کرد. این فیلم در روز 2 سپتامبر در جشنواره بین المللی فیلم ونیز اکران خواهد شد و پس از آن در روز 19 سپتامبر به صورت عمومی در سینماهای جهان به نمایش درخواهد آمد.

  کریستوف والتز ( Christoph Waltz ) ، بازیگر برنده اسکار فیلم های « لعنتی های بی آبرو / Inglourious Basterds » و « جانگوی رها از بند / Django Unchained » کویینتین تارنتینو ( Quentin Tarantino ) که سابقه همکاری با کارگردانان صاحب نامی چون رومن پولانسکی ( Roman Polanski ) را در « کشتار / Carnage » و تیم برتون ( Tim Burton ) را « در چشمان بزرگ / Big Eyes » دارد، مهم ترین بازیگر فیلم جدید تری گیلیام است.  منبع: خبرگزاری تسنیم
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی