اکنون ثبت نام کنید
2019 September 19

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • «کلویی مورتز» پری دریایی «یونیورسال» شد/ «صوفیا کاپولا» از پروژه کناره‌گیری کرد

  «کلویی مورتز» پری دریایی «یونیورسال» شد/ «صوفیا کاپولا» از پروژه کناره‌گیری کرد

  1394/08/17 ساعت 23:09

  «کلویی مورتز» در فیلم سینمایی «پری دریایی کوچولو» محصول کمپانی «یونیورسال» در حالی بازی خواهد کرد که «صوفیا کاپولا» اخیرا از مقام کارگردانی این پروژه سینمایی کناره گیری کرده است.

  به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کمپانی یونیورسال قرار است در آینده‌ای نزدیک ساخت اقتباس جدید از رمان « پری دریایی کوچولو , The Little Mermaid » نوشته «هانس کریستین آندرسن»، نویسنده مشهور دانمارکی، را آغاز کند.

  «ریچارد کرتیس» هم‌اکنون در حال رایزنی با این کمپانی است تا در صورت رسیدن به توافق، نوشتن فیلمنامه این پروژه سینمایی را به عهده بگیرد.

  پیش از این قرار بود صوفیا کاپولا ( Sofia Coppola )، دختر فرانسیس فورد کاپولا ( Francis Ford Coppola )، کارگردانی این پروژه را به عهده بگیرد ولی به دلیل برخی اختلافات با کمپانی، اخیرا از پروژه کناره گیری کرده و تاکنون کارگردان دیگری برای این فیلم انتخاب نشده است.

  طی چند روز اخیر نیز کلویی مورتز ( Chloë Grace Moretz )، بازیگر ۱۸ ساله نیز قرداد بازی در نقش «پری دریایی» را امضاء کرده است.

  «مورتز» که بازیگری را از سن ۷ سالگی آغاز کرده است، تاکنون در فیلم‌هایی چون فیلم ترسناک «آمیتی‌ویل هارور»، « 500 روز تابستان , 500 days of Summer »، «دفترچه خاطرات یک بی‌عرضه»، «کیک-اس»، «بگذار وارد شوم»، «هوگو»، «سایه‌های سیاه»، «کری»، « اگر زنده بمانم , If I Stay » و « ایکوالایزر , The Equalizer » بازی کرده است.  منبع: خبرگزاری فارس
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی