اکنون ثبت نام کنید
2020 July 11

All About Cinema

طریقه یافتن هنرمند دلخواه

طریقه یافتن هنرمند دلخواه

طریقه یافتن هنرمند دلخواهسایت سی ویو اطلاعات تعداد بسیار زیادی از هنرمندان را در خود جای داده است. کاربران عزیز در هر صفحه ای از صفحات سایت باشند ، برای دسترسی به اطلاعات هنرمند مورد نظر خودشان ، میتوانند از دو راه کلی استفاده کنند.


مرحله اول استفاده از جستجو برای یافتن هنرمند دلخواه

 

1. ابتدا از بالا و بخش هدِر سایت روی باکس جستجو کلیک کنید. شما میتوانید هم از طریق نام فارسی و هم از طریق نام انگلیسی ، هنرمند مورد نظر خود را جستجو نمائید .
 

2. اکنون با وارد کردن 3 حرف ابتدایی نام فیلم مورد نظر خود (چه فارسی و یا چه انگلیسی)  ، سایت پیشنهاداتی در رابطه با نام هنرمند مورد نظر میدهد و چنانچه تعداد حروف بیشتری را درج کنید پیشنهادات دقیق تر میشوند. برای دقیق تر کردن جستجو میتوانید از بالای باکس جستجو بر روی گزینه هنرمند کلیک کنید تا سایت جستجو را فقط بر روی هنرمندان متمرکز کند. اکنون شما میتوانید با کلیک بر روی نام هنرمند پیشنهاد شده مستقیما به صفحه هنرمند مورد نظر بروید.


3. اگر بنا به هر دلیلی سایت بشما پیشنهاد سازگار با نام هنرمند مورد نظر خود را نداد ، میتوانید با کلیک بر روی پیکان سبز رنگ ، به صفحه نتایج کامل جستجو بروید. در این صفحه جستجو بر روی تمامی فیلدهای هنرمندان ، فیلم ها ، ویدئوها و کمپانی ها انجام میشود. نتایج این جستجو دقیقتر و کاملتر میباشند.
مرحله دوم استفاده از لیست هنرمندان برای پیدا کردن هنرمند دلخواه

 

1. برای این منظور میتوان از لیست هنرمندان برای پیدا کردن هنرمند دلخواه خود استفاده کرد. محل لیست هنرمندان در نوار منوی بالای صفحه  "هنرمندان > لیست همه هنرمندان"  می باشد. همچنین میتوان از طریقه تکمه هایی که در صفحات اصلی سایت (سینمای جهان ، هالیوود ، بالیوود ، ایران) در مرکز صفحه قرار داده شده اند استفاده کرد. 

2. در صفحه لیست هنرمندان میتوان با استفاده از فیلترهای موجود که شامل فیلترهای: شغل هنرمند و کشور هنرمند می باشد ، لیست هنرمندان را محدودتر کرد تا بتوان جستجوی دقیق تری انجام داد. همچنین میتوان از فیلترهای بالای صفحه که شامل: الفبای انگلیسی ، فارسی تعداد عکس و... است. نوع چینش را برای بدست آوردن سریعتر نتیجه تنظیم کرد.


*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی