اکنون ثبت نام کنید
2020 July 12

All About Cinema

طریقه یافتن فیلم دلخواه

طریقه یافتن فیلم دلخواه

طریقه یافتن فیلم دلخواهسایت سی ویو اطلاعات تعداد بسیار زیادی از فیلم ها را در خود جای داده است. کاربران عزیز در هر صفحه ای از صفحات سایت باشند ، برای دسترسی به اطلاعات فیلم مورد نظر خودشان ، میتوانند از دو راه کلی استفاده کنند.


مرحله اول استفاده از جستجو برای یافتن فیلم دلخواه

 


1. ابتدا از بالا و بخش هدِر سایت روی باکس جستجو کلیک کنید. شما میتوانید هم از طریق نام فارسی و هم از طریق نام انگلیسی ، فیلم مورد نظر خود را جستجو نمائید .

2. اکنون با وارد کردن 3 حرف ابتدایی نام فیلم مورد نظر خود (چه فارسی و یا چه انگلیسی)  ، سایت پیشنهاداتی در رابطه با نام فیلم مورد نظر میدهد و چنانچه تعداد حروف بیشتری را درج کنید پیشنهادات دقیق تر میشوند. برای دقیق تر کردن جستجو میتوانید از بالای باکس جستجو بر روی گزینه فیلم کلیک کنید تا سایت جستجو را فقط بر روی فیلم ها متمرکز کند. اکنون شما میتوانید با کلیک بر روی نام فیلم پیشنهاد شده مستقیما به صفحه فیلم مورد نظر بروید.


3. اگر بنا به هر دلیلی سایت بشما پیشنهاد سازگار با نام فیلم مورد نظر خود را نداد ، میتوانید با کلیک بر روی پیکان سبز رنگ ، به صفحه نتایج کامل جستجو بروید. در این صفحه جستجو بر روی تمامی فیلدهای هنرمندان ، فیلم ها ، ویدئوها و کمپانی ها انجام میشود. نتایج این جستجو دقیقتر و کاملتر میباشند.
مرحله دوم استفاده از لیست فیلم ها برای پیدا کردن فیلم دلخواه

 

1. برای این منظور میتوان از لیست فیلم ها برای پیدا کردن فیلم دلخواه خود استفاده کرد. محل لیست فیلم ها در نوار منوی بالای صفحه  "فیلم ها > لیست همه فیلم ها"  می باشد. همچنین میتوان از طریقه تکمه هایی که در صفحات اصلی سایت (سینمای جهان ، هالیوود ، بالیوود ، ایران) در مرکز صفحه قرار داده شده اند استفاده کرد.

2.در صفحه لیست فیلم ها میتوان با استفاده از فیلترهای موجود که شامل فیلترهای: نوع فیلم ، کشور سازنده و ژانر فیلم می باشد ، لیست فیلم ها را محدودتر کرد تا بتوان جستجوی دقیق تری انجام داد. همچنین میتوان از فیلترهای بالای صفحه که شامل: الفبای انگلیسی ، فارسی تعداد عکس و... است. نوع چینش را برای بدست آوردن سریعتر نتیجه تنظیم کرد.


*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی