اکنون ثبت نام کنید
2020 July 12

All About Cinema

طریقه بازی کردن

طریقه بازی کردن و استفاده از سرگرمی های سایت

طریقه بازی کردن


سایت سی ویو برای تنوع و بالابردن روحیه کاربران عزیز ، اقدام به گذاشتن بخشی به نام سرگرمی سینمایی در صفحه اصلی خود نموده است. در این بخش بازی ، جدول و همینطور سرگرمی های خاص سینمایی شامل: بهترین پوسترها ، کاریکاتورها ، کاورهای دی وی دی ، نقاشی های هالیوودی و موارد جالب و سرگرم کننده تدارک دیده شده است.

محل سرگرمی ها واقع در منوی بالای صفحه  "سرگرمی ها > همه سرگرمی ها"  و همینطور در باکسی با نام  "بخش سرگرمی سینمایی"  در وسط صفحات اصلی می باشد.

برای استفاده از بازی ها و جداول سایت ، باید از منوی بالای صفحه  "سرگرمی ها >  بازی"  ،  "سرگرمی ها > جدول"  مراجعه و یا در باکس "بخش سرگرمی سینمایی" در وسط صفحات اصلی روی لینک بازی ، کلیک کرد.

تمامی بازی ها و حداول آنلاین سایت رایگان بوده و تمامی کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند. برای بازی کردن فقط باید فلش پلیر مخصوص مرورگر نصب باشد که در اکثر مرورگرهای جدید بطور خودکار تعبیه شده و نیاز به نصب نرم افزار خاصی توسط کاربر نمی باشد. برای بازی کردن کافیست روی منوی بازی کلیک کرده و از لیست بازی ها روی یک بازی مورد نظر کلیک و از بازی لذت برد. برای استفاده از جداول سایت نیز به همین صورت عمل کرده و به جای منوی بازی روی جدول کلیک و یک جدول خاص را انتخاب کنید. سایت سی ویو به مرور زمان بر لیست بازی ها و جداول سایت خواهد افزود.


بهترین پوسترها در واقع 100تا از محبوبترین پوسترهای هنرمندان و فیلم ها  می باشد که توسط کاربران بیشترین تعداد لایک و پسند را دارا می باشند. محل آن در  " سرگرمی ها > بهترین پوسترها"  می باشد.
کاریکاتورها در واقع تمامی کاریکاتورهای هنرمندانی می باشد که در سایت موجود است. این کاریکاتور ها در گالری پوسترهای هنرمندان نیز موجود می باشد ولی برای راحتی کاربران عزیز در این بخش گرد آوری شده اند. محل آن در  "سرگرمی ها > کاریکاتورها" می باشد.
کاور های دی وی دی ، در واقع پوسترهایی می باشد که برای پوشش دی وی دی ها بکار می روند. خیلی از کاربران بدنبال اینگونه کاورها می باشند. این کاورها در گالری عکس فیلم ها نیز موجود می باشد ولی برای راحتی کاربران عزیز در این بخش گرد آوری شده اند. محل آن در  "سرگرمی ها > کاورهای دی وی دی" می باشد.
نقاشی های هالیوودی در واقع تمامی نقاشی های کشیده شده از هنرمندان هالیوودی می باشد که در سایت موجود است. این نقاشی ها در گالری عکس هنرمندان نیز موجود می باشد ولی برای راحتی کاربران عزیز در این بخش گرد آوری شده اند. محل آن در  "سرگرمی ها > نقاش های هالیوودی" می باشد.

موارد جالب و سرگرم کننده در واقع مطالب جالب سینمایی و خبرها و عکس های پاپاراتزی و همینطور حواشی دنیای سینما می باشد که در این بخش گرد آوری شده اند. محل آن در منوی بالای صفحه  " سرگرمی ها > موارد جالب و سرگرم کننده"  می باشد.


*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی