اکنون ثبت نام کنید
2018 May 22

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • جيمز فرانكو: چرا او؟

  جيمز فرانكو: چرا او؟

  1393/12/10 ساعت 10:25

  جيمز فرانكو بار ديگر در يك فيلم كمدی ظاهر می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، پس از آنكه آخرین فیلم كمدی جیمز فرانكو ( James Franco ) با عنوان « مصاحبه , The Interview » به فیلمی پرجار و جنجال بدل شد، حالا او در حال گفتگو برای بازی در فیلم كمدی دیگری با عنوان « چرا او؟ , ?Why Him » است.

  این كمدی متعلق به كمپانی فاكس است و جان هامبورگ برای كارگردانی آن انتخاب شده است. او در نوشتن فیملنامه فیلم نیز با نیكلاس استولر و یان هلفر همكاری كرده است. داستان این كمدی متمركز بر شخصیت پدری از ایالت‌های غربی آمریكاست كه خانواده‌اش را برای دیدار دخترش می برد. دختر او در استنفورد پذیرفته شده و ماجراهایی رخ می دهد كه این پدر مجبور می شود با نامزد میلیاردر دخترش وارد رقابتی جدی شود.

  فرانكو كه به تازگی با ست روگن ( Seth Rogen ) در «مصاحبه» بازی كرده با فیلم « ملكه صحرا , Queen of the Desert » به كارگردانی ورنر هرتسوگ ( Werner Herzog ) در جشنواره فیلم برلین حضور داشت. «داستان واقعی» و «خاطرات آدرال» از دیگر فیلم‌های جدید اوست. او به تازگی به عنوان شخصیت اصلی فیلمی كه قرار است با اقتباس از رمان ۲۲/۱۱/ ۶۳ استیون گینگ ساخته شود، انتخاب شده است.

  هامبورگ كارگردانی فیلم «دوستت دارم بابا» را در كارنامه دارد و استولر « همسایه‌ها , Neighbors » را كارگردانی كرده است.

  فرانكو كه دانش آموخته رشته ادبیات و هنر است، به بازی در فیلم‌های اقتباسی از آثار داستانی علاقه خاصی دارد و تاكنون كارگردانی دو فیلم با اقتباس از آثار ویلیام فاكنر را انجام داده است.  منبع: خبرگزاری مهر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی