اکنون ثبت نام کنید
2020 November 29

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • دست رد بازیگر سینما به پیشنهادهای جدید/ دلیل؛ مراقبت از پدر

  دست رد بازیگر سینما به پیشنهادهای جدید/ دلیل؛ مراقبت از پدر

  1394/04/15 ساعت 22:14

  هیلاری سوانک بازیگر سرشناس سینمای جهان برای مراقبت از پدر بیمارش، پیشنهادهای جدید برای بازی را رد می‌کند.

  هیلاری سوانک ( Hilary Swank ) برنده 2 دوره جایزه آکادمی اسکار، به خاطر مراقبت از پدرش که به تازگی تحت عمل جراحی پیوند ریه قرار گرفته، از قبول کردن نقش‌ جدید خودداری می‌کند.

  این بازیگر 40 ساله سینما گفت که با رضایت کامل این کار را انجام داده و از اینکه زمان بیشتری را درکنار پدرش می‌گذراند، خرسند است.

  سوانک با اشاره به اینکه پدرش در حال حاضر احتیاج به مراقبت داشته و او تنها کسی است که می‌تواند اینکار را انجام دهد، گفت: «این روزها در چشم بر هم زدنی می‌گذرند. من به دلیل مراقبت از پدرم مجبورم به موقعیت‌های کاری نه بگویم اما مهمترین چیزی که در زندگی هر کس وجود دارد، خانواده است.»

  بازیگر فیلم‌های « دختر میلیون دلاری , Million Dollar Baby » و « پسرها گریه نمی‌کنند , Boys Don't Cry » اضافه کرد: «اکنون بیش از هر کاری، دوست دارم از پدرم پرستاری کنم. می‌دانم که اگر این کار را انجام ندهم، یک روز به گذشته نگاه خواهم کرد و افسوس خواهم خورد که چرا پدرم را در زمانی که به من نیاز داشت رها کردم.»

  سوانک در این گفتگو که با هدف تبلیغ برای یک کمپین در جهت نشان دادن مشکلات خانواده‌های نیروهای نظامی، در زمان حضور سرپرست خانواده در منطقه جنگی انجام می‌شد، گفت که پدر او هم یک نظامی بوده و به همین دلیل آنها نتوانسته‌اند زمان زیادی در کنار هم حضور داشته باشند.

  او با بیان اینکه رابطه بسیار نزدیکی با پدرش دارد، افزود: «رابطه‌ای که در این زمان بین ما ایجاد شده، می‌تواند جبرانی باشد بر تمام زمان‌هایی که از همدیگر دور بوده‌ایم.»  منبع: سینما خبر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی