اکنون ثبت نام کنید
2020 May 26

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • رونمایی از «موآنا»، انیمیشن در دست تولید دیزنی + عکس

  رونمایی از «موآنا»، انیمیشن در دست تولید دیزنی + عکس

  1393/07/29 ساعت 00:45

  اولین تصویر از انیمیشن تازه دیزنی که قرار است در سال ۲۰۱۶ به روی پرده برود، منتشر شد.

  به‌ گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری آنا، تصویری از « موآنا / Moana » ، انیمیشن در دست تولید شرکت دیزنی که قرار است سال 2016 به اکران برسد، روز دوشنبه برای انتشار در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.

  فیلم «موآنا» به کارگردانی ران کلمنتز ( Ron Clements ) و جان ماسکر ( John Musker ) (کارگردان‌های « پری دریایی کوچولو / The Little Mermaid » ، « علاءالدین / Aladdin » و « شاهزاده خانم و قورباغه / The Princess and the Frog ») داستان یک نوجوان بلندپرواز اهل پولینزی است که برای تحقق بخشیدن به خواسته اجدادش و در جست‌وجوی جزیره‌ای افسانه‌ای دست وارد یک سفر دریایی پرماجرا و پرخطر می‌شود و یک موجود اسطوره‌ای به نام مائویی نیز در این سفر او را همراهی می‌کند.

  موآنا در این سفر با مخلوقات بزرگ دریایی، مردگان و مخلوقات افسانه‌ای فرهنگ عامه سرزمین‌های اقیاننوسیه رویارو می‌شود. ران کلمنتز درباره این فیلم به ورایتی گفته است: « ساختن «موآنا» یکی از هیجان‌انگیزترین فعالیت‌ها در زندگی حرفه‌ایما (کارگردان‌های این فیلم) است. این ماجرایی بزرگ است که در دنیای زیبای اقیانوسیه اتفاق می‌افتد.» به‌گزارش هالیوود ریپورتر این انیمیشن در ابتدا برای اکران در سال 2018 در نظر گرفته شده بود اما استودیو تشخیص داد که بهتر است در تولید و اکران آن شتاب کند.

  رونمایی از «موآنا»، انیمیشن در دست تولید دیزنی. نمایش در سی ویو(30view.com)

  در تابستان سال آینده شرکت پیکسار نیز انیمیشنی کوتاه با عنوان «لاوا» به کارگردانی جیمز فورد مورفی به روی پرده خواهد فرستاد که در اقیانوسیه می‌گذرد و قهرمان آن آتشفشانی در هاوایی به نام «اوکو» است که آواز هم می‌خواند. این فیلم قرار است همراه با انیمیشن بلند شرکت پیکسار به‌نام « پشت و رو / Inside Out » نمایش داده شود.

  آخرین انیمیشنی که دیزنی تا این تاریخ بر پرده فرستاده، « یخ‌زده / Frozen » بود که در ماه نوامبر 2013 (آبان 92) اکران گرفت و 1.27 میلیارد دلار در گیشه‌های سراسر جهان به پنجمین فیلم پرفروش تاریخ بدل شد. در هفته‌های آینده قرار است انیمیشن « قهرمان بزرگ 6 / Big Hero 6 » شرکت دیزنی اکران بگیرد.  منبع: خبرگزاری آنا
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی