اکنون ثبت نام کنید
2020 March 29

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • فلیسیتی جونز در «دوزخ» دن براون گرفتار می‌شود

  فلیسیتی جونز در «دوزخ» دن براون گرفتار می‌شود

  1393/09/13 ساعت 04:36

  فلیسیتی جونز، بازیگری که این روزها با «تئوری همه‌چیز» مطرح شده است، در فیلم دنباله «رمز داوینچی» و «فرشتگان و شیاطین» در کنار تام هنکس بازی می‌کند.

  به‌ گزارش خبرنگار فرهنگی آنا به نقل از انترتینمنت‌ویکلی، فلیسیتی جونز ( Felicity Jones ) قرار است در فیلم « دوزخ / Inferno » با تام هنکس ( Tom Hanks ) بازیگر همراه شود. این سومین فیلم سینمایی بر محور شخصیت "رابرت لنگدون" نشانه‌شناس در ادامه « رمز داوینچی / The Da Vinci Code » و « فرشتگان و شیاطین / Angels & Demons » بر اساس رمان‌های پرفروش دن براون است و مانند دو فیلم قبلی که در سال‌های 2006 و 2009 تولید شدند، ران هاوارد ( Ron Howard ) کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت.

  رابرت لنگدون با بازی تام هنکس در این داستان به بیماری فراموشی مبتلا شده و در بیمارستانی در ایتالیا بستری است و فلیسیتی جونز نقش پزشکی به‌نام سیه‌نا بروکز را دارد که احتمالاً می‌تواند حافظه او را درمان کند و در واقع، به لنگدون کمک کند تا جلوی بلای مرگباری را که با کتاب «دوزخ» دانته آلیگیری مرتبط است، بگیرد.

  دیوید کوئپ فیلنامه‌نویس «پارک ژوراسیک»، «مأموریت غیرممکن» و «جنگ دنیاها» فیلم‌نامه را با اقتباس از رمان «دوزخ» دن براون نوشته است. ران هاوارد و همکار تهیه‌کننده همیشگی او برایان گریزر، این فیلم را تهیه خواهند کرد.

  فلیسیتی جونز متولد 1983 در بیرمنگام انگلستان است. وی بازی در تلویزیون را از 1996 شروع کرده و اولین فیلم بلند سینمایی خود را در سال 2008 بازی کرده است. «توفان» به کارگردانی جولی تایمور بر اساس نمایشنامه شکسپیر، « هیستریا / Hysteria » ، « زن نامرئی / The Invisible Woman » ، « مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 / The Amazing Spider-Man 2 » محصول 2014 و فیلم زندگینامه‌ای به‌تازگی اکران گرفته « تئوری همه‌چیز / The Theory of Everything » که فلیسیتی جونز در آن نقش همسر "استیون هاوکینگ" فیزیکدان را دارد، از جمله فیلم‌هایی هستند که او در آنها ایفای نقش کرده است.  منبع: خبرگزاری آنا
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی