اکنون ثبت نام کنید
2020 November 23

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • «دوریس دی» ۹۱ ساله به پیشنهاد بازی کلینت‌ایستوود جواب مثبت داد

  «دوریس دی» ۹۱ ساله به پیشنهاد بازی کلینت‌ایستوود جواب مثبت داد

  1394/07/02 ساعت 04:55

  دوریس دی، ستاره نود و یک ساله عصر طلایی هالیوود پس از پیشنهاد کلینت ایستوود ۸۸ ساله تصمیم گرفت دوران بازنشستگی خود را کنار بگذارد و به سینما برگردد.

  به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از گاردین دوریس دی ۴۷ سال از سینما دور بوده اما شاید دوباره جلوی دوربین کلینت ایستوود ( Clint Eastwood ) ظاهر شود.

  دوریس دی ( Doris Day ) فعلا در حال مذاکره با ایستوود است که در همسایگی ای او در کارمل ولی کالیفرنیا سکونت دارد. ایستوود در دیدار اخیر خود فیلمنامه را به او ارایه کرده است. هنوز مشخص نیست چه نقشی به «دی» پیشنهاد شده ولی او از این پیشنهاد راضی و در حال مذاکره برای بازگشت دوباره به سینما است.

  دوریس دی برای همکاری دو شرط تعیین کرده است: فیلمبرداری در منطقه کارمل ولی باشد و بخشی از سود فیلم به بنیاد خیریه ولفیر که ویژه حیوانات است تعلق بگیرد.

  آخرین فیلم دوریس در سال ۱۹۶۸ به نمایش درآمد. ایستوود پس از موفقیت « تک تیرانداز آمریکایی , American Sniper » مشغول کار روی فیلمی براساس زندگینامه خلبان چلسی سالنبرگر با نقش آفرینی تام هنکس ( Tom Hanks ) است.

  هنوز مشخص نیست که دوریس دی در این فیلم قرار است بازی کند یا پروژه دیگری است. دوریس دی برای نقش آفرینی در «مردی که زیاد می دانست» (آلفرد هیچکاک,Alfred Hitchcock) و فیلم های کمدی رومانتیکی مانند «صحبت های بالینی» (مایکل گوردون) شهرت داد. او در زمینه آوازخوانی و مجموعه «شوی دوریس دی» هم مشهور است.

  دوریس دی در سال ۱۹۶۷ نقش خانم رابینسون را در «فارغ التحصیل» (مایک نیکولز) نپذیرفت چون فیلمنامه را نامناسب دید.

  دوریس دی پس از بازنشستگی وقت خود را به بنیاد خیریه اش اختصاص داده است.  منبع: خبرگزاری مهر
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی