اکنون ثبت نام کنید
2019 October 18

All About Cinema

اخبار مرتبط

نمایش خبر

 • «پسران جرسی» جدیدترین ساخته کلینت ایستوود برای اولین بار به نمایش درآمد + پوستر

  «پسران جرسی» جدیدترین ساخته کلینت ایستوود برای اولین بار به نمایش درآمد + پوستر

  1393/03/23 ساعت 21:16

  فیلم درام موزیکال شرح حال گونه «پسران جرسی/Jersey Boys» جدیدترین ساخته کلینت ایستوود/Clint Eastwood، برای اولین بار به نمایش درآمد.

  فیلم جدید کلینت ایستوود در نقش کارگردان و تهیه کننده، «پسران جرسی» نام دارد که داستان واقعی چهار مرد جوان تشکیل دهنده گروه معروف دهه شصت میلادی "فرنکی ولی اند فور سیزنز" را به تصویر می کشد. «پسران جرسی» برای اولین بار در نیویورک و در حضور دست اندرکاران فیلم اکران شد.

  کلینت ایستوود پس از تماشای نمایش موزیکال این داستان در "برادوی" تصمیم به ساخت فیلم گرفت. ایستوود می گوید: "عاشق داستان شدم و مانند این بود که باید آنرا می ساختم. موسیقی را خیلی دوست دارم و فیلم هایی در مورد موسیفیدان ها و موسیقی ساخته ام ولی این بار از داستان خود این جوان ها حتی بدون موسیقی خوشم آمد."

  جرسی بویز ساخته کلینت ایستوود به نمایش در آمد. نمایش در سی ویو(30view.com)

  لوید یانگ نقش "ولی" را در فیلم ایفا می کند که برای بازی این نقش در نسخه موزیکال آن در برادوی، جایزه تونی را کسب کرده بود. او که تخمین می زند هزار بار نقش "ولی" را بر روی صحنه اجرا کرده است، می گوید: «قادر شدم بینشی را که در طول سال ها با ایفای نقش بر روی صحنه کسب کرده بودم به نحوی در فیلم ارائه کنم که بر روی صحنه تئاتر امکان نداشت. توانستم برخی از افکار و رفتارهای شخصیتم را نمایان کنم زیرا آشکار بودند و دوربین آنها را ضبط کرد.»

  فیلمنامه «پسران جرسی» توسط ریک الیس و براساس کتابی به همین نام، به قلم مارشال بریکمن نوشته شده است. جان لوگان فیلمنامه نویسی که 2 بار برنده جایزه اسکار شده است، روی بازنویسی و توسعه فیلمنامه کار کرده است. کریستوفر والکن(Christopher Walken)، فرانسیسکا ایستوود(Francesca Eastwood)، جان لوید یونگ، وینسنت پیزا(Vincent Pisa) از جمله بازیگران فیلم درام موزیکال «پسران جرسی» هستند.

  «پسران جرسی» سی و ششمین فیلم در کارنامه کلینت ایستوود 84 ساله است. آخرین ساخته وی تا پیش از این، درام «جی ادگار» با بازی لئوناردو دی کاپریو(Leonardo DiCaptio) محصول سال 2011 است.

  «پسران جرسی» سی ام خرداد در آمریکا و بیست و هشتم خرداد در اروپا اکران خواهد شد.


  منبع: سینما نگار
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی