اکنون ثبت نام کنید
2020 December 1

All About Cinema

 • انتشار تصاویری از ظاهر جدید «کیانو ریوز» با سر تراشیده

  انتشار تصاویری از ظاهر جدید «کیانو ریوز» با سر تراشیده

  1399/08/07 ساعت 11:10

  به گزارش سی ویو به نقل از 30نما ، تصاویری از «کیانو ریوز» با سر تراشیده به همراه دوست دخترش «الکساندرا گرنت» منتشر شد. ریوز ۵۶ ساله یکشنبه گذشته در برلین، محل فیلمبرداری «ماتریکس ۴» (دانلود فیلم The Matrix 4 با لینک مستقیم) در کنار خودرویی دیده شده که گرنت ۴۷ ساله در آن به سر می‌برد. گرنت و ریوز از سال ۲۰۱۹ با هم زندگی می‌کنند.
  این دو نوامبر سال گذشته برای اولین بار بر روی فرش قرمز دیده شدند. همکاری حرفه‌ای ریوز و گرنت به سال‌ها قبل برمی‌گردد وقتی که گرنت طرح‌های کتاب «غزل خوشبختی» (Ode to Happiness) ریوز را در سا ۲۰۱۱ نقش زده بود.
  «جنیفر تیلی» یکی از دوستان قدیمی گرنت فوریه گذشته آن‌ها را یک «زوج بی‌نقص» خوانده و گفته بود: «من فکر می‌کنم همه آرزو دارند که چنین رابطه‌ای داشته باشند. این یک رابطه‌ی رمانتیک هالیوودی پرحاشیه نیست.»
  لباس «کیانو ریوز» در فیلم‌های «ماتریکس» اخیراً به مزایده گذاشته شده و تخمین زده می‌شود که بین ۵۰ تا ۷۸ هزار دلار به فروش برسد. «جسیکا هنویک» یکی از همبازیان ریوز در «ماتریکس ۴» اخیراً ادعا کرده بود که «لانا واچوفسکی» دوباره با این فیلم صنعت فیلمسازی را متحول خواهد کرد.
  «ماتریکس ۴» قرار است ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ توسط برادران وارنر اکران شود.  منبع  :   30nama.host
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی