اکنون ثبت نام کنید
2021 February 26

All About Cinema

 • اکران "چوی" جدیدترین همکاری لاورنس و اوراسل ، سال آینده

  اکران "چوی" جدیدترین همکاری لاورنس و اوراسل ، سال آینده

  1393/03/17 ساعت 19:14

  جنیفر لاورنس/Jennifer Lawrence بازیگر سرشناس و جوان هالیوودی که برای بازی در دو فیلم "کتابچه بارقه امید" و "اخاذی آمریکایی" ساخته دیوید اوراسل/David O. Russell موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن و نامزدی اسکار شده است، در جدیدترین همکاری خود با این کارگردان آمریکایی در فیلم "جوی" مقابل دوربین می رود که قرار است اکران خود را در روزهای پایانی سال 2015 آغاز کند.

   لاورنس در فیلم جوی، در نقش جوی مانگانو مخترع "زمین شوی معجزه" و موفق ترین کارآفرین زن ایالات متحده ایفای نقش می کند و داستان فیلم از روزهای اول این زن نوآور و کار کردن در 3 شغل برای نگهداری از سه فرزندش تا ابداع زمین شوی چرخان معجزه و تحول زندگی او می پردازد.

   نگارش فیلمنامه اقتباسی جوی، بر عهده "آنی موملو"، نویسنده نامزد اسکار است. اما به احتمال فراوان اوراسل فیلمنامه را به سلیقه خودش بازنویسی می کند.

   اوراسل که سال گذشته با فیلم "اخاذی آمریکایی" در چهار بخش بازیگری (کریستین بیل/Christian Bale، امی آدامز/Amy Adams، بردلی کوپر/Bradley Cooper، جنیفر لاورنس/Jennifer Lawrence) نامزد اسکار شد تا کنون به خوبی تبحر خود را در بازی گیری از بازیگران هالیوودی نشان داده است.


  منبع: بانی فیلم
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی