اکنون ثبت نام کنید
2019 August 24

All About Cinema

 • بازیگر نامزد اسکار مجری برنامه استعدادیابی شد

  بازیگر نامزد اسکار مجری برنامه استعدادیابی شد

  1398/02/23 ساعت 22:28

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرآنلاین، ملیسا مک کارتی، به عنوان مجری جدید برنامه «شات‌های بزرگ و کوچک» انتخاب و جانشین استیو هاروی شد.  «شات‌های بزرگ و کوچک» یک برنامه رقابتی برای استعدادیابی کودکان است. هاروی سه فصل گذشته این برنامه را اجرا می‌کرد که بسیار موفق ظاهر شده بود. هاروی از این برنامه خارج شد؛ چرا که در برنامه تلویزیونی دیگری به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور دارد که آخرین قسمت آن هفته آِینده پخش می شود.
  برنامه «شات‌های کوچک و بزرگ» آخرین بار در ژوئیه ۲۰۱۸ (تیر ۹۷) از شبکه NBC پخش شد. مدیران اجرایی این شبکه گفته بودند که با قبول اجرای این برنامه توسط مک کارتی، نام جدیدی برای آن مشخص خواهد شد.
  تاریخ دقیقی برای آغاز سری جدید «شات‌های کوچک و بزرگ» عنوان نشده، اما برنامه ریزی شده است که از زمستان آینده یکشنبه شب‌ها به روی آنتن برود.
  سری جدید «شات‌های کوچک و بزرگ» با اجرای ملیسا مک کارتی با فصل‌های گذشته تفاوت زیادی خواهد داشت. طبق گفته تهیه کنندگان مک کارتی در اجرای این برنامه شیوه‌ای جدید و متفاوت را نشان خواهد داد. ملیسا مک کارتی دوبار سابقه نامزدی اسکار را دارد که آخرین بار آن با فیلم «هرگز می‌توانی من را ببخشی» در سال ۲۰۱۹ رقم خورد.


  منبع  :    www.khabaronline.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی