اکنون ثبت نام کنید
2020 May 26

All About Cinema

 • بازیگر ۱۰ ساله تارانتینو مدعی دریافت جوایز نقش مکمل

  بازیگر ۱۰ ساله تارانتینو مدعی دریافت جوایز نقش مکمل

  1398/09/09 ساعت 19:25

  به گزارش سی ویو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جولیا باترز یکی بازیگران کم سن سال‌های اخیر هالیوود است که امسال شانس آن را دارد، در بخش بازیگر نقش مکمل زن جوایزی را از جشنواره‌های متعدد دریافت کند.
  باترز در فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو نقش ترودی فراستر را داشت. او در فیلم نیز نقش بازیگری را دارد که توسط دی کاپریو گروگان گرفته شده است. باترز فعالیت در فیلم‌های بلند را از سال ۲۰۱۶ آغاز کرده و در همین سال در فیلم «۱۳ ساعت: سربازان مخفی بنغازی» نقش آفرینی کرده است.
  فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» که بازیگرانی همچون برد پیت، لئوناردو دی کاپریو و آل پاچینو در آن نقش آفرینی می‌کنند، داستان قتل همسر رومن پولانسکی را توسط خوانواده چارلز منسون روایت می‌کند که یک بازیگر به نام ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) به همراه بدلکارش کلیف بوث (بردپیت) در نزدیکی خانه آن‌ها زندگی می‌کنند. داستان فیلم به طور کلی نسبت به داستان واقعی تغییرات زیادی داشته است.
  این فیلم سینمایی که برای نخستین بار در جشنواره فیلم کن به نمایش در آمد و با استقبال روبرو شد، با بودجه‌ای در حدود ۹۰ میلیون دلار در گیشه‌های جهان به غیر از کشور چین ۳۷۱ میلیون دلار فروش داشت و به دومین فیلم پرفروش در کارنامه تارانتینو تبدیل شد.


  منبع  :   www.yjc.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی