اکنون ثبت نام کنید
2020 May 26

All About Cinema

 • بن افلک با «خواب‌آور» دیده می‌شود

  بن افلک با «خواب‌آور» دیده می‌شود

  1398/08/17 ساعت 14:33

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرگزاری مهر، در فیلم «خواب آور» به کارگردانی رابرت رودریگز، بن افلک در نقش کارآگاهی بازی می‌کند که مشغول کشف راز مفقود شدن دخترش است و در عین حال در یک برنامه مخفی دولت درگیر می‌شود و در حال تحقیق به رشته‌ای از دزدی‌های رده بالا می‌رسد.  دو کمپانی «سالستیس استودیوز» و «استودیو ۸» تهیه کننده این فیلم خواهند بود. گفته شده رودریگز فیلمساز ۵۱ ساله آمریکایی و تهیه کنندگان در تلاش هستند تا زمان تولید را تغییر دهند تا با برنامه خیلی پر بن افلک تلاقی نکند. فیلمبرداری این فیلم قرار است آوریل انجام شود.
  این بازیگر برنده اسکار برنامه پر و پیمانی را پیش رو دارد و قرار است تولید فیلم «آب عمیق» او که در آن با آنا دی آرماس هم‌بازی می‌شود از همین ماه شروع شود. بعد وی در درام تاریخی ریدلی اسکات با عنوان «آخرین دوئل» بازی می‌کند که انتظار می‌رود در آغاز ۲۰۲۰ کار تولیدش شروع شود. در این فیلم مت دیمون و آدام درایور نیز حضور دارند.
  به تازگی نیز اعلام شده بود که افلک در فیلمی از نت‌فلیکس با عنوان «آخرین چیزی که او می‌خواست» در برابر آن هاتاوی بازی می‌کند. وی یک درام بسکتبالی با عنوان «راه بازگشت» نیز در برنامه‌هایش دارد.  «خواب‌آور» با بودجه ۶۰ تا ۸۰ میلیون دلاری ساخته می‌شود. افلک و «استودیو ۸» در ساخت فیلم «آرگو» و «شهر» همکاری کرده بودند.  رودریگز و مکس بورِن‌اشتاین نویسنده فیلمنامه «گودزیلا» فیلمنامه این فیلم را نوشته‌اند. هنوز تاریخ اکران فیلم اعلام نشده است.
  بن افلک که مدتی درگیر اعتیاد به الکل بود هفته پیش اعلام کرد بیش از یک سال است که پاک است.


  منبع  :   www.mehrnews.com
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی