اکنون ثبت نام کنید
2021 January 18

All About Cinema

 • بهترین بازیگران نوظهور سال 2020 را بشناسید!

  بهترین بازیگران نوظهور سال 2020 را بشناسید!

  1399/09/03 ساعت 18:40

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ، در این لیست ۶ بازیگر زن و ۴ بازیگر مرد به چشم می‌خورد. چند روز قبل نیز نامزدهای جوایز گاتهام ۲۰۲۰ مشخص شدند که در آن فهرست هم شاهد پیشتازی هنرمندان زن بودیم، به طوری که تمام فیلم‌های نامزد جایزه‌ی اصلی توسط زن‌ها کارگردانی شده بود. اینطور که پیداست در فصل جوایز پیش روز شاهد موفقیت سینماگران زن خواهیم بود.
  بهترین بازیگران ۲۰۲۰ از نظر ورایتی
  هلنا زنگل: بازیگر نوجوان آلمانی که او را بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم "سیستم کرشر" می‌شناسیم، امسال با نخستین نقش‌آفرینی خود در یک فیلم آمریکایی، "اخبار جهان"، خوش درخشیده است.
  تام پلفری: پس از سریال "اوزارک" پلفری در فیلم "منک" به کارگردانی دیوید فینچر نیز بسیار عالی است.
  پل مسل: این بازیگر که برای نقش‌آفرینی در "مردم عادی" نامزد جایزه‌ی امی شد، امسال با دو فیلم "دختر گمشده" و "کارمن" به سینماها می‌آید.
  جاناتان میجرز: طی سال‌های اخیر میجرز با حضور در فیلم "آخرین سیاه‌پوست سانفرانسیسکو" و سریال "لاوکرفت کانتری" خود را به عنوان یکی از خوش آتیه‌ترین بازیگران آمریکایی معرفی کرده است. این بازیگر در سال ۲۰۲۰ نیز عملکرد خوبی در فیلم "۵ هم‌خون" به کارگردانی اسپایک لی داشت.
  جیمی لاوسون: لاوسون در نخستین تجربه‌ی سینمایی خود در فیلم "خداحافظ عشق" عملکرد چشم‌گیری داشته است. او در فیلم مورد انتظار "بتمن" نیز نقش‌آفرینی خواهد کرد.
  آلدیس هاج: این بازیگر که طی ماه‌های اخیر او را در فیلم "مرد نامرئی" دیدیم، در فیلم "یک شب در میامی" نیز عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است.
  دومینیک فیش بک: فیش بک که بیشتر برای بازی در فیلم‌هایی با موضوع برابری نژادی همچون "نفرتی که تو می‌کاری" یا "یک قهرمان به من نشان بده" شناخته می‌شود، امسال در "یهودا و مسیح سیاه" نیز بازی خود داشته است.
  رزی مکیوئن: او در سریال "روان‌پزشک: فرشته‌ی تاریکی" نقش‌آفرینی قابل توجه‌ای ارائه می‌دهد. او هم‌اکنون در سریال در حال فیلم‌برداری "نزدیک من" بازی می‌کند. داستان این سریال اقتباسی از رمانی با همین نام نوشته‌ی آماندا رینالدز است.
  تیفانی بون: بازیگر "شکارچیان" و "آتش‌سوزی کوچک در همه جا" طی هفته‌های پیش رو در فیلم "آسمان نیمه‌شب" با حضور جورج کلونی و "نه غریبه کامل" دیده خواهد شد.  ماریا باکالوا: این بازیگر جوان بلغارستانی به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم "بورات ۲" در نقش دختر ساشا بارون کوهن مورد تحسین قرار گرفت.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی