اکنون ثبت نام کنید
2020 October 29

All About Cinema

 • تاریخ اکران فیلم ترسناک « جیغ 5 » اعلام شد

  تاریخ اکران فیلم ترسناک « جیغ 5 » اعلام شد

  1399/06/11 ساعت 16:54

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، تاکنون چهار قسمت از فیلم جیغ به‌کارگردانی وس کریون تولید شده که قسمت اول در سال ۱۹۹۶، قسمت دوم در سال ۱۹۹۷، قسمت سوم در سال ۲۰۰۰ و قسمت چهارم در سال ۲۰۱۱ اکران شد. این چهار فیلم در مجموع ۶۰۸ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش کردند.
  قسمت پنج از این فیلم ترسناک به کارگردانی مت بتینلی اولپین و تایلر گیلت سازندگان فیلم آماده باشی یا نه (Ready or Not) محصول سال ۲۰۱۹ و بازی کورتنی کاکس و دیوید آرکت ساخته می‌شود. نو کمبل هنرپیشه کانادایی نیز تمایل خود را برای حضور دوباره در نقش سیدنی پرسکات ابراز کرده است.



  کمپانی پارامونت در جدول‌بندی جدید خود، همچنین تاریخ اکران فیلم چشمان مار (Snake Eyes) را از ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ (۲ آبان ۱۳۹۹) به ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ (۳۰ مهر ۱۴۰۰) موکول کرد و قرار شد قسمت جدید فعالیت فراطبیعی (Paranormal activity) نیز به جای ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹)، چهارم مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) روی پرده برود.
  شیوع ویروس کرونا در جهان روند عادی بسیاری از رویدادهای مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را مختل کرد و بر بازارهای جهانی و اقتصاد کشورها در بخش های گوناگون از جمله فرهنگ تاثیرات جدی گذاشت. تعطیلی سینماها و توقف پروژه‌های سینمایی یکی از تبعات پرشمار شیوع این ویروس بود. وقفه ایجاد شده، جدول‌ زمانی اکران فیلم‌های پرمخاطب و گیشه پسند را به هم ریخت. حتی پس از آنکه در بسیاری از کشورها دستورالعمل و شیوه‌نامه‌های جدید برای از سرگیری فیلمبرداری‌ها تدوین شد، کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی در اکران فیلم‌های خود روی پرده نقره‌ای دچار تردید شدند. دلیل عمده این تردید هم آن بود که هرچقدر هم بحث اعمال تدابیر پیشگیرانه و بهداشتی در میان باشد باز هم برای بسیاری از مردم حضور چند ساعته در سالن‌های سرپوشیده سینمایی در شرایط شیوع کرونا کار چندان عاقلانه‌ای به نظر نمی‌رسد. عدم استقبال مردم هم نتیجه‌ای جز ضرر و فروش پایین فیلم‌های پرهزینه نخواهد داشت.




  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی