اکنون ثبت نام کنید
2020 December 1

All About Cinema

 • تاریخ پخش فصل سوم American Gods مشخص شد

  تاریخ پخش فصل سوم American Gods مشخص شد

  1399/08/07 ساعت 11:14

  به گزارش سی ویو به نقل از 30نما ، اولین تریلر فصل سوم در کامیک کان نیویورک رونمایی شد. «نیل گیمن» نویسنده‌ی رمان «خدایان آمریکایی» و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال تاریخ بازگشت سریال برای فصل سوم را در توییتر به تأیید رسانده و وعده‌ی تغییرات مضمونی سریال را نیز داده است. این سریال تفرقه‌های سیاسی و اجتماعی در جامعه‌ی امروز آمریکا را به شکل افسانه روایت می‌کند.
  گیمن می‌نویسد: «وقتی تولید فصل سوم «خدایان آمریکایی» را شروع کردیم، نمی‌دانستیم که چقدر با رویدادهای واقعی مرتبط خواهد شد. می‌دانستیم که باید به آنچه مردم در مورد کتاب می‌پسندند و به آن واکنش [مثبت] نشان داده‌اند بازگردیم: اینکه وقت آن رسیده «شدو» به شهر کوچک «لیک‌ساید» برود و غرق در یک زندگی عادی شود. در عین حال، در فصل سوم، می‌خواستیم بر روی شخصیت‌ها و تکامل آن‌ها تمرکز کنیم. نشان دهیم که «شدو» راه خدایان نیاکانش را در پیش گرفته، به خود واقعی‌اش نزدیک‌تر شده در حالی که باید تصمیم بگیرد طرف چه کسی است – بشریت یا خدایان.»  گیمن می‌گوید بخش‌هایی از چهار اپیزود اول فصل سوم را دیده و از آن‌ها لذت برده است. او ادامه می‌دهد: «می‌خواستیم این مسئله را بررسی کنیم که «آمریکا» چه معنایی برای مردمانش دارد و در مورد مهاجرین حرف بزنیم – در مورد انسان‌های متفاوتی که به این سرزمین گران‌قدر آمدند و خدایان‌شان را نیز با خود آوردند. خدایان جدید گوشی‌های موبایل و اپلیکیشن‌ها که عشق و علاقه و توجه‌مان را بذل آن‌ها می‌کنیم، و خدایان کهن می‌خواهند دوباره معنا پیدا کنند. آمریکا باید برای همه‌ی ما باشد، و «خدایان آمریکایی» باید بازتاب‌دهنده‌ی این باشد. فصل جدید واقعاً چنین به نظر می‌رسد. پر از درام و احساس است، از نوع واقعی و غریبش، و من در آن بعضی از بهترین بازی‌های عمرم را دیده‌ام.»
  «خدایان آمریکایی» ۱۰ ژانویه ۲۰۲۱ (۲۱ دی ماه ۱۳۹۹) پخش خواهد شد. اولین تریلر فصل سوم American Gods اوایل اکتبر منتشر شد.  منبع  :   30nama.host
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی