اکنون ثبت نام کنید
2021 May 7

All About Cinema

 • جیسون موموآ: بعد از Game of Thrones من و خانواده‌ام گرسنگی کشیدیم

  جیسون موموآ: بعد از Game of Thrones من و خانواده‌ام گرسنگی کشیدیم

  1399/08/23 ساعت 14:33

  به گزارش سی ویو به نقل از 30نما ، «جیسون موموآ» می‌گوید پس از کشته شدن شخصیتش در سریال «بازی تاج‌وتخت» او و خانواده‌اش گرسنگی کشیده‌اند. این بازیگر ۴۱ ساله به‌تازگی در مصاحبه با مجله‌ی «این‌استایل» از فراز و نشیب دوران بازیگری خود گفته و توضیح داده که پس از پایان حضورش در نقش شخصیت «کال دروگو» در سال ۲۰۱۱، وضعیت اقتصادی بسیار بدی داشته است.
  موموآ به این نشریه می‌گوید او مو همسرش «لیسا بونت» از پرداخت قبض‌های خانه‌ی خود در لس‌آنجلس، جایی که با دو دختر خردسال‌شان زندگی می‌کنند بازمانده بودند. او می‌گوید:‌ «ما پس از «بازی تاج‌وتخت» گرسنگی کشیدیم. کار پیدا نمی‌کردم. وضعیت بسیار دشواری است وقتی که بچه دارید و کاملاً در قرض فرو رفته‌اید.»
  اما وضعیت نامساعد او به زودی با اضافه شدنش به «لیگ عدالت» (Justice League) در نقش «آکوامن» بهبود پیدا کرد. موموآ پس از این عنوان سینمایی، در سال ۲۰۱۸ برای فیلم جداگانه‌ی این شخصیت نیز جلوی دوربین رفت. «آکوامن» با فروش بیش از ۱ میلیارد دلاری، موموآ را به یک بازیگر طراز اول هالیوودی تبدیل کرد.
  موموآ در بخش دیگری از این مصاحبه دوباره تأکید می‌کند که رابطه‌ی بسیار خوبی با «لنی کراویتس» همسر سابق «لیسا بونت» و پدر «زویی کراویتس» دارد. کراویتس نیز سال گذشته در مصاحبه‌ای موموآ را «مثل یک برادر» توصیف کرده بود.
  موموآ امسال قرار بود در فیلم «تل‌ماسه» (Dune) برادران وارنر به سینما بازگردد، اما این عنوان پرستاره به سال ۲۰۲۱ موکول شد. او سال گذشته در سریال «دیدن» (See) اپل تی‌وی+ ظاهر شده بود. علاوه بر این، موموآ قرار است در سال ۲۰۲۱ با «لیگ عدالت کات اسنایدر» (Zack Snyder’s Justice League) به دنیای دی‌سی برگردد.
  منبع  :   30nama.press
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی