اکنون ثبت نام کنید
2020 July 11

All About Cinema

 • خشم امیلیا کلارک از افرادی که قصه فیلم جدیدش را لو می دهند!

  خشم امیلیا کلارک از افرادی که قصه فیلم جدیدش را لو می دهند!

  1398/08/20 ساعت 13:51

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ، از زمان پخش اولین تیزر «آخرین کریسمس» با بازی کلارک و هنری گولدینگ عده‌ای می‌گفتند این فیلم با آنچه در این تیزر دیده می‌شود متفاوت است و یک فیلم کریسمسی معمول نیست.
  ظاهرا داستان درباره یک زن جوان لندنی است که مردی غریبه تعقیبش می‌کند و بین آنها رابطه‌ای عاشقانه ساخته می‌شود. فیلمنامه را اما تامپسون نویسنده و بازیگر مشهور بریتانیایی نوشته و پل فیگ کارگردانی کرده است.


  کلارک درباره رقابت برای لو دادن پایان فیلم در مصاحبه با ایندی‌وایر خشم خود را ابراز کرده: «این واقعا آزار دهنده و ناامید کننده است. فیلم از چیزی که آدم‌ها حدس می‌زنند، پیچیده‌تر است.»  او تایید کرده که چرخش مهمی در داستان وجود دارد اما ظریف‌تر از آن است که همه انتظار دارند.
  این نخستین بار نیست که امیلیا کلارک در برابر قضاوت‌ها و توقع‌های تماشاگران و طرفدارانش قرار می‌گیرد. چند ماه پیش اپیزود ماقبل آخر فصل پایانی «بازی تاج و تخت» که در آن شخصیت دنریس تارگرین (با بازی کلارک) در لحظه غیرمنتظره تبدیلش به ملکه دیوانه را کامل کرد و کل پایتخت را به آتش کشید، باعث شد هواداران این سریال به دو دسته موافق و مخالف تبدیل شوند و مخالفان در شبکه‌های اجتماعی به شدت به این تصمیم سازندگان سریال اعتراض کردند.


  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی