اکنون ثبت نام کنید
2020 October 29

All About Cinema

 • خواکین فینیکس ناپلئون می‌شود/ باردیگر مقابل دوربین ریدلی اسکات

  خواکین فینیکس ناپلئون می‌شود/ باردیگر مقابل دوربین ریدلی اسکات

  13روز پیش

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرنگاران جوان ، واکین فینیکس در فیلم جدید ریدلی اسکات به نام «کوله‌پشتی/ Kitbag» که درباره زندگی امپراتور فرانسه در قرن نوزدهم است، نقش «ناپلئون بناپارت» را بازی خواهد کرد.
  این فیلم سینمایی بر داستان‌ اصلی ناپلئون و همچنین روابط ناپایدار او و همسرش ژوزفین تمرکز خواهد کرد.
  ناپلئون در طول جنگ‌های انقلابی فرانسه رهبری کارزار‌های نظامی را بر عهده داشت و از سال ۱۸۰۴ تا ۱۸۱۴ امپراتور فرانسه بود و پیش از شکست در واترلو این کشور را در چندین جنگ رهبری کرده بود. او در ابتدا به جزیره آلبا و در نهایت به جزیره سینت هلنا تبعید شد. او در سال ۱۸۲۱ و در سن ۵۱ سالگی جان خود را از دست داد.
  این پروژه سینمایی هنوز در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد و توسط شرکت قرن بیستم متعلق به دیزنی تولید خواهد شد. این پروژه توسط اسکات تهیه کنندگی و کارگردانی خواهد شد. او دیوید اسکارپا را برای نویسندگی فیلمنامه برگزیده است. اسکارپا و اسکات پیش از این در سال ۲۰۱۷ در فیلم سینمایی جنایی «همه پول‌های جهان» همکاری کرده بودند.  اسکات همچنین تولید فیلم سینمایی «آخرین دوئل» با بازی مت دیمون، آدام درایور و بن افلک را به پایان رسانده و قرار است، ساخت فیلم سینمایی «گوچی» با بازی لیدی گاگا، رابرت دنیرو و آل پاچینو را آغاز کند.
  فینیکس در اسکار ۲۰۲۰ برای نقش آفرینی در فیلم سینمایی جوکر جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد. او سابقاً برای فیلم‌های «سر به راه باش»، «استاد» و «گلادیاتور» نامزد دریافت اسکار شده بود.
  اسکات نیز برای فیلم سینمایی «گلادیاتور» نامزد اسکار بهترین کارگردان شده است. علاوه بر این او برای فیلم‌های «مریخی»، «تلما و لوئیز» و «سقوط شاهین سیاه» نامزدی در همین بخش را تجربه کرده است.
  منبع  :   www.yjc.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی