اکنون ثبت نام کنید
2020 August 5

All About Cinema

 • دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

  1399/05/10 ساعت 14:55

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، در ماه می گزارش شده بود که کروز با همکاری ناسا و کمپانی "اسپیس‌اکس" با مدیریت "ایلان ماسک" برای فیلمبرداری پروژه برای اولین بار در تاریخ سینما به فضا می‌رود. "داگ لایمن" کارگردان "آستانه فردا" کارگردان این فیلم خواهد بود. فیلمنامه‌ی پروژه هنوز به نگارش درنیامده است.
  ورایتی تأیید می‌کند آن بخش‌هایی از فیلم که فضا فیلمبرداری خواهند شد شامل چند سکانس اکشن عظیم می‌شود و نظیر آن تاکنون دیده نشده است. علاوه بر این در گزارش این نشریه آمده است که همکاری دست کم دو پلتفرم استریمینگ رد شده زیرا کروز و لایمن تمایل شدیدی به عرضه‌ی فیلم در سالن‌های سینما و تولید آن با یک استودیوی سنتی دارند.  هزینه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری یا بیشتر بر روی یک فیلم اریجینال اکشن در سال‌های اخیر هالیوود تقریباً بی‌سابقه است. تنها "کریستفر نولان" برای "تنت" و "برادران روسو" برای فیلم "مرد خاکستری" (The Gray Man) با بازی "رایان رینولدز" و "کریس اوانز" بودجه‌ای در این سطح دریافت کرده‌اند. "مرد خاکستری" با بودجه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری پرخرج‌ترین عنوان سینمایی تاریخ نت‌فلیکس خواهد شد.
  هرچند هزینه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری برای یونیورسال یک ریسک است اما استودیو برای بازاریابی آن کار سختی نخواهد داشت و تنها سفر کروز به فضا برای جلب توجه کافی است. ورایتی می‌نویسد: "همچون پرتاب تاریخی اخیر اسپیس‌اکس دراگون، تمام دنیا فرستاده شدن کروز به فضا را تماشا خواهند کرد."
  "جیمز برایدنستین" مدیر ناسا می‌گوید ایجاد انگیزه هدف نهایی پروژه است: "یک روز در دوران تحصیل در مقطع راهنمایی فیلم "تاپ گان" را دیدم. از آن روز به بعد می‌دانستم که خلبان نیروی دریایی خواهم شد. هدف این فیلم [مشابه است]. اگر "تام کروز" می‌تواند یک کودک محصل را به حضور در نیروی دریایی و خلبانی تشویق کند، چرا نتوانیم با "تام کروز" برای ظهور "ایلان ماسک" بعدی ایجاد انگیزه کنیم؟ ما به چنین افرادی نیاز داریم. به نسل تازه‌ای از "ایلان‌ ماسک‌"ها. هدف ما از این مأموریت فضایی [و فیلم] این است. همه‌چیز در مورد نسل‌های بعدی است."

  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی