اکنون ثبت نام کنید
2020 September 20

All About Cinema

 • دیدار پر احساس برد پیت و جنیفر آنیستون در مراسم SAG

  دیدار پر احساس برد پیت و جنیفر آنیستون در مراسم SAG

  1398/11/02 ساعت 21:21

  در چشم های هم خیره شدند! برد پیت و همسر سابقش، جنیفر آنیستون در پشت صحنه مراسم اهدای جایزه انجمن بازیگران فیلم (SAG) بار دیگر کنار هم حاضر شده و در صحنه ای احساسی سهیم بودن در جوایز این مراسم را به یکدیگر تبریک گفتند. این اتفاق دقایقی پس از آن رخ داد که پیت سخنان کنایه آمیزی در مورد همسر سابق دیگرش، آنجلینا جولی، به زبان آورد. در حالی که آنیستون ۵۰ ساله در میان حاضران نشسته بود و به دقت به حرف های او گوش می داد، برد پیت ۵۶ ساله، پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل برای نقش آفرینی در فیلم « روزی روزگاری در هالیوود»، در مورد مجرد بودن صحبت کرد و گفت که عکس خود با جایزه ای که دریافت کرده را در پروفایلش در شبکه اجتماعی دوست یابی Tinder خواهد گذاشت.



  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، آنیستون که بعد از ۵ سال زندگی مشترک با برد پیت توسط او و به خاطر جولی ترک شد، در حالی که شوهر سابقش در پشت صحنه نظاره گر بوده و به وضوح از آمدنش به روی صحنه هیجان زده و خوشحال بود، جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل را برای سریال «شو صبحگاهی» (The Morning Show) دریافت کرد. در ادامه این دو در حالی که دست یکدیگر را گرفته بودند عکس انداختند.



  در هنگام سخنرانی پیت بدنبال کسب جایزه و حتی زمانی که به کنایه صحبت هایی را در مورد جولی ۴۴ ساله به زبان می آورد نیز آنیستون لبخند می زد. پیت در این سخنان چنین گفت: «بیایید صادق باشیم. بسیار سخت بود. پسری که نشئه می کند، پیراهنش را در می آورد و با همسرش راه نمی آید. روزگار سختی بود». برد پیت در سال ۲۰۰۵ و پس از داشتن رابطه عاشقانه مخفی با آنجلینا جولی، از آنیستون جدا شد. وی در سال ۲۰۱۴ با جولی ازدواج کرده اما در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شده و بالاخره سال پیش، پس از سال ها کشمکش بر سر حضانت فرزندانشان، به طور رسمی طلاق گرفتند.



  آنیستون نیز هنگام دریافت جایزه اش گفت که بازی در نقش شخصیتی که از لحاظ عاطفی خرد شده برای وی مانند یک برنامه درمانی بوده است. پیت و آنیستون در سال های اخیر به عنوان دوست در کنار یکدیگر بوده و حتی پیت در جشن تولد ۵۰ سالگی آنیستون در فوریه ۲۰۱۹ حضور یافت. برد پیت، همچنین، هنگام دریافت جایزه اش به شوخی با علاقه خاص کوئنتین تارانتینو به پا شوخی کرده و گفت که وی زنان زیادی را از کفش هایشان جدا کرده است. قبل از شروع مراسم وقتی از برد پیت در مورد مواجهه احتمالی با آنیستون سوال شد، پاسخ وی چنین بود: «به سمت جن [جنیفر] خواهم دوید. او دوست خوبی است. آره اینطوره».
  و وقتی که گفته شد همه جهان منتظر دیدن عکسی از این دو در کنار هم هستند، پیت با لحنی شوخی چنین گفت: «دومین ملاقات مجدد مهم سال؟ فهمیدم… یکی از بازی های سریال فرندز بود. این را گفته بودند». منظور پیت از این سخنان دیدار مجدد آنیستون، کریستینا اپلگیت و ریس ویثرسپون بود که همگی در سریال «فرندز» نقش خواهر یکدیگر را داشته و اکنون نیز در مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران بودند.
  در ژانویه نیز تصاویری از آنیستون و پیت با فاصله چند متری از هم در مراسم گلدن گلوب منتشر شد. اگر چه در ماه های اخیر شایعاتی در مورد روابط عاشقانه مجدد بین این دو منتشر شده اما منابع خبری نزدیک به دو طرف گفته اند که پیت و آنیستون تنها دوست بوده و خارج از دنیای هالیوود رابطه و ملاقاتی با هم ندارند. هر دوی آن ها در حال حاضر تنها بوده و از همسران خود جدا شده اند.



  برندگان اصلی جوایز انجمن بازیگران سینما ۲۰۲۰ به شرح زیر هستند:
  بهترین بازیگر نقش اول مرد: خواکین فینیکس- «جوکر»
  بهترین بازیگر نقش اول زن: رنی زلوگر-  «جودی»
  بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: برد پیت- «روزی روزگاری در هالیوود»
  بهترین بازیگر نقش مکمل زن: لارا درن- «داستان ازدواج»
  بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های تلویزیونی:سم راکول- «فاسی/وردون»
  بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال های تلویزیونی: میشل ویلیامز- «فاسی/وردون»
  بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های درام: پیتر دینکلیج- «بازی تاج و و تخت»
  بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال های درام: جنیفر آنیستون- «شو صبحگاهی»
  بهترنی بازیگر نقش اول مرد در سریال های کمدی: تونی شلهوب- «خانم میزل شگفت انگیز»
  بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال های کمدی: فیبی والر-بریج- «فلیبگ»


  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی