اکنون ثبت نام کنید
2019 September 23

All About Cinema

 • راهیابی «حلزون» به یک جشنواره جهانی

  راهیابی «حلزون» به یک جشنواره جهانی

  1398/03/20 ساعت 20:09

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرگزاری مهر، «حلزون» به کارگردانی محمد توریوریان که پیش از این موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره « Milestone Worldwide» آمریکا شده بود و در چهاردهیمن جشنواره شرقی ژنو سویس از سوی هیات داوران تقدیر شد، به زودی در جشنواره «UNKNOWN» به نمایش گذاشته خواهد شد.
  این فیلم داستان ۳ جوان را روایت می‌کند که قصد دارند غیرقانونی توسط قاچاقچیان انسان از مرز عبور کرده و خود را به کشور ترکیه برسانند اما اعتقادات مذهبی قاچاقچی انسانی که می‌خواهد آن‌ها را از مرز رد کند باعث می شود برای آن‌ها مشکلاتی ایجاد شود.

  همچنین فیلم کوتاه «حلزون» همراه با ۶۰ فیلم کوتاه دیگر در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه داستانی دومین دوره جشنواره « UNKNOWN» روسیه رقابت می کنند.
  عوامل فیلم کوتاه «حلزون» عبارتند از نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: محمد توریوریان، مدیرفیلمبرداری: وریا گلزاریان، تدوین: سوران فهیم، طراحی صدا: حسین قورچیان، طراح گریم: مینا معینی، دستیار کارگردان: فریده نادری، بازیگران: آزیتا حسینی، بابک کاظمیان‌مقدم، حسین مهرپیما، افشین ملکی، اصلاح رنگ: هوتن حقشناس، ویژوال افکت: سهراب حسین‌زاده، مصطفی حبیبی، دستیاران فیلمبردار: جمیل نصیری، میدیا خدایاری، مدیرتولید: شاهو کاکی، صدابردار: محمد توریوریان، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: سمیرا حسینی.


  منبع  :   www.mehrnews.com
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema


  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی