اکنون ثبت نام کنید
2019 August 20

All About Cinema

 • رسوایی جنسی برایان سینگر و محرومیت از یک جایزه مهم

  رسوایی جنسی برایان سینگر و محرومیت از یک جایزه مهم

  1397/11/18 ساعت 22:06

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین ، برایان سینگر به آزار جنسی فردی زیر سن قانونی متهم شد و همین مسأله کافی بود که او از فهرست نامزدهای بفتا کنار گذاشته شود.  برایان سینگر سه هفته پیش از پایان فیلمبرداری «راپسودی بوهمی» به دلیل آنچه «رفتار نامطمئن در صحنه» توصیف شد، از این پروژه سینمایی جدا شده بود اما نامش به عنوان کارگردان در فهرست عوامل ساخت فیلم باقی ماند.  سینگر ۵۳ ساله که کارگردان شناخته‌شده‌ای است این اتهام را نپذیرفته و با قاطعیت علیه اتهام‌زنندگان موضع گرفته است.


  رامی مالک در نقش فردی مرکوری در فیلم «راپسودی بوهمی»

  مراسم اهدای جوایز بفتا یک‌شنبه ۲۱ بهمن در رویال آلبرت‌هال لندن برگزار می‌شود و مهم‌ترین جایزه سینمایی پیش از اهدای جوایز اسکار است.  بفتا در بیانیه‌اش از تعلیق نامزدی سینگر برای جایزه دفاع کرده و با اشاره به رد اتهامات از سوی این کارگردان اعلام کرد: «تا زمانی که نتیجه این ماجرا مشخص نشود این تعلیق پابرجاست.»  البته بنیاد فیلم بریتانیا قصد ندارد تمام عوامل فیلم «راپسودی بوهمی» را مجازات کند و به تعلیق سینگر بسنده کرده است بنابراین دیگر موارد نامزدی فیلم که ربطی به سینگر ندارد، تغییری نخواهد کرد.
  سینگر کارگردانی فیلم‌های موفقی است. از «مظنونین همیشگی» گرفته تا «مردان ایکس» و «بازگشت سوپرمن» در کارنامه او به چشم می‌خورد.  «راپسودی بوهمی» درباره زندگی فردی مرکوری خواننده سرشناس است.
  منبع  :    www.khabaronline.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی