اکنون ثبت نام کنید
2020 August 6

All About Cinema

 • رشد شگفت انگیز سهام نتفلیکس پس از شیوع ویروس کرونا

  رشد شگفت انگیز سهام نتفلیکس پس از شیوع ویروس کرونا

  1399/04/21 ساعت 22:45

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ، دیوید میلر تحلیل‌گر شرکت ایمپریال کپیتال در گزارشی که در ارتباط با سهام نت‌فلیکس منتشر کرد به این نکته اشاره داشت که تا اینجا در سال ۲۰۲۰، ارزش سهام این غول استریمینگ ۵۰.۲ درصد رشد داشته و این در حالی است که شاخص بازار سهام «اس‌اندپی ۵۰۰» با کاهشی ۳.۳ درصدی مواجه بوده است. علاوه بر این، ارزش سهام نت‌فلیکس در ۱۸ ماه اخیر ۸۱.۶ درصد بالا رفته که باز هم بسیار بیشتر از افزایش ۲۶.۱ درصدی شاخص کل بازار بوده است.
  این تحلیل‌گر چهار دلیل برای توضیح دادن این نمایش قدرتمند برای سهام نت‌فلیکس آورد. او گفت: این یکی از معدود نام‌ها در بازار اس‌اندپی ۵۰۰ است که تا حدود زیادی هیچ اثری از پیامدهای اقتصادی کووید -۱۹ نمی‌پذیرد و مقابل رکود مقاوم است.  او اضافه کرد که در حقیقت، ظهور کووید -۱۹ باعث شده ارزش سهام نت‌فلیکس به طور تدریجی ۱۸۴ دلار به ازای هر سهم رشد کند و این رشد بسیار بیشتر از حالتی بوده که کرونا ویروس وجود خارجی نداشت.
  میلر گفت: علاوه بر این، نت‌فلیکس به هیچ وجه در معرض هیچ دارایی در بخش رسانه که در خطر باشد از جمله شبکه‌های کابلی قرار ندارد و هیچ دارایی از جمله پارک‌های موضوعی یا سالن‌های سینما ندارد که مستقیم از کووید -۱۹ اثر پذیرفته باشد.  این تحلیل‌گر گفت نکته سوم این است که این شرکت ثابت کرده شروع به کار پلتفرم استریمینگ شرکت دیزنی با عنوان «دیزنی پلاس» در فصل چهارم ۲۰۱۹ نتوانسته در عمل سهم بازار نت‌فلیکس را به طور چشمگیری کاهش بدهد و نت‌فلیکس را مجبور به کاهش ارزش سهام کند.
  در نهایت، میلر گفت سهام نت‌فلیکس بسیار موفق بوده چون این شرکت توانسته خودش را از دیزنی پلاس متمایز کند. او گفت دیزنی پلاس تا حدود زیادی نمایانگر مجموعه عظیمی از برندهای سرگرمی آمریکایی است که به سراسر جهان صادر می‌شوند اما نت‌فلیکس مجموعه‌ای از نمایش‌های جهانی است که از تمام کشورهای سراسر جهان گردآوری شده‌اند.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی