اکنون ثبت نام کنید
2019 July 18

All About Cinema

 • روایت قصه های هرمز | ساخت فیلمی با ۶ کارگردان سینما

  روایت قصه های هرمز | ساخت فیلمی با ۶ کارگردان سینما

  1397/02/02 ساعت 16:49

  به گزارش سی ویو به نقل ازهمشهری انلاین ،  ۶ کارگردان سینما از جمله شهرام مکری، سیف اله صمدیان و جمشید بایرامی فیلمی ۶ اپیزودی را با موضوع جزیره هرمز تولید می‌کنند.
   جمشید بایرامی گفت: از سال گذشته و همزمان با عملیات گسترده بازسازی و بهسازی بافت سنتی جزیره بی نظیر و زیبای هرمز، طرح ساخت فیلمی اپیزودیک در جزیره به کارگردانی فیلمسازان جوان و موفق کشورمان در نظرم بود که با همیاری مسئولان محترم، امسال زمینه ساخت آن فراهم شده است.
  وی افزود: با مطالعه و شناخت از استعدادهای سینمای ایران در نهایت ۶ کارگردان انتخاب شده‌اند تا این اثر را با نام «قصه‌های هرمز» در قالب فیلم های کوتاه بسازند.
  بایرامی در پایان اظهار کرد: کارگردان های «قصه های هرمز» هر یک با نگاه و ساختاری منحصر به فرد، گوشه ای از تاریخ، سنت، زیبایی و طبیعت این جزیره خارق العاده را بازتاب می‌دهند.

  این فیلم ۶ اپیزودی به تهیه‌کنندگی استانداری هرمزگان و با موضوع جزیره هرمز ساخته می‌شود که ۶ کارگردان سینما در ساخت آن همکاری دارند. این ۶ کارگردان مطرح سینمای ایران از نسل اول و دوم سینما انتخاب شده‌اند و از جمله آنها می‌توان به شهرام مکری، سیف اله صمدیان و جمشید بایرامی اشاره کرد.  شهرام مکری کارگردان فیلم هایی چون «ماهی و گربه» و «هجوم» است که در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شده است. سیف اله صمدیان نیز عکاس و فیلمبردار است و بنیانگذار و دبیری جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر را بر عهده دارد.  منبع:   hamshahrionline.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
                                 30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی