اکنون ثبت نام کنید
2020 August 6

All About Cinema

 • ریجیس فیلبین، مجری رکورددار گینس در 88 سالگی درگذشت

  ریجیس فیلبین، مجری رکورددار گینس در 88 سالگی درگذشت

  1399/05/10 ساعت 14:50

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ، ریجیس فیلبین مجری معروف و رکوردار گینس در اجرای برنامه های زنده تلویزیونی در سن ۸۸ سالگی درگذشت.  ریجیس فیلبین که از مهمترین شخصیت های تلویزیون آمریکا طی چند دهه اخیر بوده در طول دوران فعالیت خود اجرای شمار قابل توجهی از برنامه تلویزیونی را بر عهده اشت و ۳۷ بار نیز نامزد جایزه امی شد که ۶ بار نیز این جایزه را کسب کرد.
  او که در سال ۲۰۰۸ جایزه یک عمر دستاورد آکادمی هنرها و علوم تلویزیونی آمریکا را به پاس شش دهه فعالیت تاثیرگذار دریافت کرد، با ۱۶ هزار و ۷۰۰ دقیقه اجرای زنده در تلویزیون آمریکا رکورددار گینس برای بیشترین مدت زمان اجرای برنامه های زنده تلویزیونی است.  ​ "ریجیس فیلبین" که کار اجرای تلویزیونی را از دهه ۱۹۵۰ میلادی و برنامه "شوی امشب" آغاز کرد اما در سال ۱۹۸۸ با برنامه گفتگو محور "زنده با ریجیس و کتی لی" به شهرت رسید و این برنامه تلویزیونی در سال ۲۰۰۱ و با کناره گیری "کتی لی جیفورد" به برنامه "زنده با ریجیس و کِلی" تغییر نام داد. "فیلبین" نیز در سال ۲۰۱۱ از این برنامه تلویزیونی خارج شد.
  او همچنین اجرای فصل اول مسابقه های تلویزیونی معروفی چون "استعدادها درخشان آمریکا" (American Got Talent)، "چه کسی می خواهد میلیونر شود" و "چه کسی می‌خواهد سوپرمیلیونر شود" را نیز بر عهده داشته است و در بیش از ۲۵ فیلم سینمایی نیز در نقش خودش بازی کرده است.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی