اکنون ثبت نام کنید
2021 May 7

All About Cinema

 • ساخت دنباله «Suspiria» با توجه به فروش ناامید کننده قسمت اول منتفی شد

  ساخت دنباله «Suspiria» با توجه به فروش ناامید کننده قسمت اول منتفی شد

  1399/08/25 ساعت 01:56

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، گوادانینو اضافه می‌کند: «دنباله‌ها واکنش روح‌اند. می‌خواهید آن‌ها را بسازید چون تمایل دارید وقت بیشتری با کسانی که دوست دارید بگذرانید، بازیگرانی که دوست دارید، نویسندگانی که دوست دارید… در مورد «سوسپیریا»، می‌توانم به شما بگویم که در بخش دوم، داستان در پنج منطقه‌ی زمانی و مکان مختلف لایه‌بندی شده بود. یکی از آن‌ها «هلنا مارکوس» بود که زنی شارلاتان در سال ۱۲۰۰ اسکاتلند است و در مورد اینکه چگونه راز عمر دراز را کشف کرده.»
  با وجود اینکه اکران محدود بازسازی «سوسپیریا» در دو سالن سینما با فروش ۸۹.۹ هزار دلاری همراه شد، اما فیلم در نهایت بیش از دو میلیون دلار در بازار آمریکا فروش نکرد. این فیلم در سراسر دنیا نیز به فروش ۷ میلیون دلاری رسید، در حالی که با بودجه‌ی نزدیک به ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و از این رو یک شکست تجاری به شمار آمد.
  در «سوسپیریا» گوادانینو بازیگرانی چون سویینتون، «داکوتا جانسون»، «کلویی گریس مورتس»، «میا گاث»، و «جسیکا هارپر» بازیگر نسخه‌ی اصلی فیلم ایفای نقش کردند. قطعه‌ی اریجینال «تام یورک» خواننده‌ی گروه «ریدیوهد» برای این فیلم نامزدی گرمی «بهترین ترانه نوشته شده برای رسانه‌های بصری» را کسب کرد.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی