اکنون ثبت نام کنید
2020 August 7

All About Cinema

 • ستاره زن سریال « فلیبگ » لباس هایش را برای کمک به خسارت دیدگان حراج کرد

  ستاره زن سریال « فلیبگ » لباس هایش را برای کمک به خسارت دیدگان حراج کرد

  1398/10/23 ساعت 03:07

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ،بازیگر و نویسنده سریال فیلبگ که دو جایزه را از جوایز گلدن گلوب دریافت کرد، لباس خود را با قیمت پایه ۷۷ هزار دلار (۴۰ هزار یورو) به حراج گذاشته است و این حراجی در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) به پایان خواهد رسید.
  به گفته بریج این لباس توسط طراحان استرالیایی ساخته شده و ماجراجویی‌اش را در این مورد اضطراری (آتش سوزی) ادامه خواهد داد. او می‌گوید: اگر پولی که با حراج این لباس به دست می‌آید بتواند به مقابله با فاجعه استرالیا کمک کند، سرنوشت آن بزرگتر از چیزی است که برای من و تیم سریال فلیبگ در گلدن گلوب به ارمغان آمد.  فیبی والر بریج سازنده و بازیگر سریال "فلیبگ" لباسی که با آن در جوایز گلدن گلوب شرکت کرده بود را به حراج گذاشت.  ایران آرت: فیبی وابر بریج لباسی را که با آن در جوایز گلدن گلوب حضور داشت، برای کمک به خسارات ناشی از آتش‌سوزی‌ استرالیا به حراج گذاشت.  بازیگر و نویسنده سریال فیلبگ که دو جایزه را از جوایز گلدن گلوب دریافت کرد، لباس خود را با قیمت پایه ۷۷ هزار دلار (۴۰ هزار یورو) به حراج گذاشته است و این حراجی در تاریخ ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) به پایان خواهد رسید.
  به گفته بریج این لباس توسط طراحان استرالیایی ساخته شده و ماجراجویی‌اش را در این مورد اضطراری (آتش سوزی) ادامه خواهد داد. او می‌گوید: اگر پولی که با حراج این لباس به دست می‌آید بتواند به مقابله با فاجعه استرالیا کمک کند، سرنوشت آن بزرگتر از چیزی است که برای من و تیم سریال فلیبگ در گلدن گلوب به ارمغان آمد.


  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی