اکنون ثبت نام کنید
2020 October 29

All About Cinema

 • صحبت های کاستر-والدو درباره سکانس تجاوز به دنریس در « بازی تاج و تخت »

  صحبت های کاستر-والدو درباره سکانس تجاوز به دنریس در « بازی تاج و تخت »

  15روز پیش

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، کاستر-والدو می‌گوید: «بازی در فصل اول سریال برای امیلیا به سبب آنچه که شخصیتش متحمل می‌شد واقعاً دشوار و تحقیرآمیز بود. به مردی فروخته شد که به او تجاوز کرد، اما اینکه چگونه تحملش کرد یک سیر طولانی بود، این‌طور نیست؟»
  او در ادامه توضیح می‌دهد که اغلب شخصیت‌های زن با بدرفتاری مواجه شده‌اند و سپس به قدرت رسیده‌اند: «سرسی نیز به علت جنسیتش با برادرش برابر دانسته نمی‌شد. اما سپس درجات بالا می‌رسد. بنابراین می‌توان گفت دلیل قدرت گرفتن این دو زن برخوردهای وحشتناک باآن ها بوده است.
  مارتین هفته‌ی گذشته در کتاب «آتش اژدها را نمی‌کشد» فاش کرد که نویسندگان سریال با او در مورد تبدیل شدن صحنه‌ی عاشقانه‌ی دنریس و دروگو به تجاوز مشورت نکرده‌اند: «ما هیچ‌وقت در این باره گفتگو نکردیم. این تصمیم [اپیزود اول را] بدتر کرد نه بهتر.»
  این صحنه‌ی در کتاب مارتین با رضایت دنریس است اما در صحنه‌های جنسی بعدی میان دو شخصیت، این رابطه به تجاوز نزدیک‌تر شده است. «دیوید بنیاف» و «دی‌.بی. وایس»  در «آتش اژدها را نمی‌کشد» فاش کرده‌اند که این تغییر را ایجاد کرده‌اند تا روایت داستان در تلویزیون منطقی به نظر برسد. وایس می‌گوید: «در اپیزود دوم دنریس دوباره تمایل کمتری نشان می‌دهد. در کتاب‌ها این تغییر جواب می‌دهد، ولی ما آن میزان وقت برای دسترسی به ذهن شخصیت را نداریم. بسیار سریع تغییر می‌کند.»
  وایس در کتاب ادعا می‌کند که کلارک در مورد ایجاد این تغییر در اپیزود اول با نویسندگان هم‌نظر بوده است.
  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی