اکنون ثبت نام کنید
2021 May 7

All About Cinema

 • فصل دوم «Emily in Paris» ساخته می شود

  فصل دوم «Emily in Paris» ساخته می شود

  1399/08/25 ساعت 01:58

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، احتمالا فراز و نشیب‌های مسیر شغلی و شخصی امیلی سبب شده جوانان بسیاری از سراسر جهان با این دختر بلندپرواز و خوش‌خنده همراه شوند و این سریال را طی هفته‌های اخیر به یکی از پربیننده‌ترین و محبوب‌ترین آثار نتفلیکس تبدیل کنند.
  از میان بازیگران امیلی در پاریس می‌توان به لی‌لی کالینز، فیلیپان لروآ-بولیو، اشلی پارک، لوکاس براوو، ساموئل آرنولد، برونو گوئری و کامیل رازات اشاره کرد. وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی فصل نخست سریال به اندرو فلمینگ، تونی هرناندز، لی‌لی برنز و دارن استار سپرده شده و موسیقی متن آن را هم جیمز نیوتن هاوارد ساخته بود.
  نمره‌ فصل اول سریال امیلی در پاریس در پایگاه متاکریتیک تا به امروز بر اساس ۱۷ بررسی ۶۰ از ۱۰۰ است که نشان می‌دهد عموم منتقدین این مجموعه را اثری متوسط ارزیابی کرده‌اند. به عنوان نمونه رکسانا حدادی در نقد خود برای این سریال در وبسایت راجر ایبرت نمره‌ی ۴۰ از ۱۰۰ را برای امیلی در پاریس در نظر گرفته و در نوشته‌اش آورده است: "سریال چنان عاری از تنش است که به سختی می‌تواند بیننده را سرگرم کند و شخصیت‌های اطراف امیلی جذاب‌تر از او هستند. از نظر فنی با مجموعه‌ای خوش‌ساخت مواجه هستیم، اما کاستی‌های نمایشی آن، از برخورد سطحی با فرهنگ فرانسه گرفته تا شخصیت ضعیف امیلی باعث می‌شوند سریال چندان درگیرکننده نباشد."  منبع  :  moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی