اکنون ثبت نام کنید
2020 May 26

All About Cinema

 • فیلم نرگس آبیار جایزه مخاطبان تالین را برد/ فیلم ژاپنی بهترین شد

  فیلم نرگس آبیار جایزه مخاطبان تالین را برد/ فیلم ژاپنی بهترین شد

  1398/09/10 ساعت 20:58

  به گزارش سی ویو به نقل از خبرگزاری مهر ، در حالی که مراسم اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم شب‌های سیاه تالین شب پیش برگزار شد، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار موفق به کسب جایزه بهترین فیلم جشنواره از طرف تماشاگران شد.
  این جایزه ۲ هزار یورویی از جوایز مهم این جشنواره است.

  بهمن طاووسی کارگردان ایرانی فیلم «نام های گل ها» محصول بولیوی/قطر/کانادا نیز جایزه ویژه هیات داوران بخش مسابقه فیلم های اول را گرفت.
  «کونتورا» فیلمی از یک کارگردان ژاپنی برمبنای فیلمنامه آنشول چوهان برنده جایزه بزرگ جشنواره شد. این فیلم برمبنای رابطه یک پدر تنها و دختر نوجوان او در دوران فشار اقتصادی است.  در این مراسم که شب پیش در پایتخت استونی برگزار شد جایزه بهترین کارگردان به جون روبلز برای «کالل،۱۵» رسید که تصویرگر زندگی یک پسر نوجوان از مانیل است که متوجه می‌شود به بیماری ایدز مبتلا شده است.
  جایزه بهترین بازیگر زن به آلینا سربان برای «ملکه کولی » رسید و کلاوان کلرکینگ جایزه بهترین بازیگر مرد را برای «عضله» از بریتانیا برد.  امسال جایزه یک عمر دستاورد هنری به آندری کونچالوفسکی کارگردان روس و نیز ان سادی کارگردانی از استونی اهدا شد.
  در بیست و سومین جشنواره فیلم شب‌های سیاه تالین ۹ فیلم ایرانی کوتاه و بلند در بخش‌های مختلف این رویداد سینمایی حضور داشتند.


  منبع  :   www.mehrnews.com
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی