اکنون ثبت نام کنید
2020 August 6

All About Cinema

 • فیلم گلشیفته فراهانی پرفروش ترین فیلم تاریخ نتفلیکس شد!

  فیلم گلشیفته فراهانی پرفروش ترین فیلم تاریخ نتفلیکس شد!

  1399/04/29 ساعت 23:05

  به گزارش سی ویو به نقل از مووی مگ ، در صدر فهرست فیلم "آزادسازی" به کارگردانی "سم هارگریو" و بازی "کریس همسورث" و "گلشیفته فراهانی" قرار دارد که در ماه آوریل گذشته منتشر شد. این فیلم ۹۹ میلیون "بیننده" را در چهار هفته‌ی اول جذب کرده و با اختلاف ۱۱ میلیونی بالاتر از "قفس پرنده" قرار گرفته است. این فیلم با بازی "سندرا بولاک" کریسمس سال ۲۰۱۸ منتشر شد و در چهار هفته‌ی اول ۸۹ میلیون بیننده داشت. برای هر دوی این فیلم‌ها دنباله‌ای در حال توسعه است.  فیلم اکشن کمدی "محرمانه اسپنسر" با ۸۵ میلیون بیننده در رده‌ی سوم ایستاده است، در حالی که "۶ زیرزمینی" به کارگردانی "مایکل بی" با ۸۳ میلیون بیننده در رتبه‌ی چهارم قرار دارد. جدا از فیلم‌های اکشن، عناوین کمدی از جمله فیلم "معمای قتل" با بازی "آدام سندلر" و "جنیفر انیستون" با ۷۳ میلیون بیننده و "خانم عوضی" با ۵۹ میلیون بیننده به ترتیب رده‌های پنجم و هشتم را اشغال کرده‌اند.
  فیلم‌ "ایرلندی" "مارتین اسکورسیزی" هم در میان ۱۰ فیلم اریجینال برتر نت‌فلیکس جای دارد. نت‌فلیکس برای تولید این فیلم که ۱۰ نامزدی اسکار را به چنگ آورد، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار هزینه و ۶۴ میلیون بیننده را در چهار هفته‌ی اول جذب کرد. نت‌فلیکس اعلام نکرده‌ است که چند مشترک از این ۶۴ میلیون بیننده فیلم ۲۰۹ دقیقه‌ای اسکورسیزی را به صورت کامل دیده‌اند اما به نظر می‌رسد که این کارگردان دست کم برای دقایقی توجه میلیون‌ها بیننده را جلب کرده است.
  بلومبرگ می‌نویسد: "تمامی ۱۰ فیلم در طول سه سال گذشته و اغلب آن‌ها در ۱۲ ماه گذشته منتشر شده‌اند، آماری که منطقی به نظر می‌رسد چرا که نت‌فلیکس از ابتدای سال ۲۰۱۹ ۴۳.۶ میلیون مشترک جدید را جذب کرده است."  نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این فهرست این است که هیچ‌یک از فیلم‌های اریجینال نت‌فلیکس موفق به جذب بیش از ۱۰۰ میلیون مخاطب نشده‌اند.  منبع  :   moviemag.ir
  گردآوری و ویرایش:   سی ویو - پایگاه اطلاعاتی سینما
  30view -  all about Cinema

  نمایش همه اخبار مرتبط
*نام و نام خانوادگی * مدرک تحصیلی
* تاریخ تولد

* پست الکترونیک
* جنسیت * تلفن تماس
* وضعیت تاهل * نظام وظیفه
* آدرس * توضیحات
کد امنیتی